Help for English

EnglishBooks.cz = nový vzhled, vyšší slevy

Komentáře k článku: EnglishBooks.cz = nový vzhled, vyšší slevy

 

Není levnější i doprava? Řekl bych, že bývala 95, nyní je 65.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Petr
Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Není levnější i doprava? Řekl bych, že bývala 95, nyní je 65.

Re:

Dřív byla 99,–

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 14 lety

Re:

Dřív byla 99,–

Re: Re:

Přepravné zůstalo stejné. Pokud totiž zvolíte dobírku, platíte poplatek za dobírku 34,–, což je dohromady za 99,–. Tím že přibyly jiné metody platby, tak jsme museli poštovné a poplatek za platbu rozdělit. (34,– je přesný poplatek, který se platí poště za každou zaslanou dobírku).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr vložený před 14 lety

Re:

Dřív byla 99,–

Re: Re:

jj, věděl jsem, že bývala kolem 90 Kč. To je docela fain, moc obchodů totiž neznám, který mají tak levnou dopravu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

jj, věděl jsem, že bývala kolem 90 Kč. To je docela fain, moc obchodů totiž neznám, který mají tak levnou dopravu.

Re: Re: Re:

Aha, tak to se omlouvám :) Já jsem se díval na obchodní podmínky a tam jsem četl 65 Kč, takže to potom jo… :oops:

sleva

Mám dotaz, jak funguje ta sleva? Co je k tomu potřeba…
Přemýšlím totiž, že zde nakoupím učebnice, které teď budu potřebovat, a kdybych je kupovala v kamenném obchodě, měla bych třeba s ISIC slevu jen 10%, proto se mi líbí možnost 15% slevy u vás…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Annielle vložený před 14 lety

sleva

Mám dotaz, jak funguje ta sleva? Co je k tomu potřeba…
Přemýšlím totiž, že zde nakoupím učebnice, které teď budu potřebovat, a kdybych je kupovala v kamenném obchodě, měla bych třeba s ISIC slevu jen 10%, proto se mi líbí možnost 15% slevy u vás…

Re: sleva

K získání slevy není potřeba nic zvláštního. Ceny, které se zobrazují jako naše ceny, jsou ceny již po 15% slevě. Takže zboží vložíte do košíku a máte knihy již s 15% slevou :-)

Nice

Hezký, svěží redesign :-)

Mně osobně se teda líbil víc ten dřívější vzhled, ale asi je to jen o zvyku :-)

Díky

Líbí se mi rozsah možností platby, děkuju.

Nevýznamný dodatek: slovo „kreditní“ bych nahradil slovem „platební“. Předpokládám, že debetkou se dá také platit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PavelR vložený před 14 lety

Díky

Líbí se mi rozsah možností platby, děkuju.

Nevýznamný dodatek: slovo „kreditní“ bych nahradil slovem „platební“. Předpokládám, že debetkou se dá také platit. :-)

Re: Díky

Sice si myslím, že je každému vše jasné, ale slůvko jsem dle přání změnil…

Hezký vzhled

Mě se nový vzhled moc líbí. Použitá modrá barva na pozadí je má nejoblíbenější. Hlavně ta v pravé části. :) Působí tak optimisticky bych řekl.

Větší sleva je také moc fajn. Díky. :)

Už nějakou dobu sháním nějakou publikaci, která by se do podrobna věnovala rozdílům mezi AmE a BrE. Dá se něco takového objednat přes englishbooks?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrus vložený před 13 lety

Už nějakou dobu sháním nějakou publikaci, která by se do podrobna věnovala rozdílům mezi AmE a BrE. Dá se něco takového objednat přes englishbooks?

Re:

Myslím, že určitě ano. Napište jim, určitě Vám poradí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.