Help for English

Vyhodnocení soutěže s anglickou gramatikou

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže s anglickou gramatikou

 

Aka skoda ze som tuto sutaz prehliadol :(

No a já jsem se naučil „Pull your socks up“ :--)

Co to znamena?

Blahoželám výhercom

Ešte aj v oprave urobiť chyby :oops: tak mám čo doháňať. No súťaž to bola celkom fajn.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

No a já jsem se naučil „Pull your socks up“ :--)

Re:

Já taky.
V každém článku se dá něco naučit a zdá se, že to platí i u soutěží :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin0703 vložený před 14 lety

Co to znamena?

Re:

to make an effort to improve your work or behaviour because it is not good enough
e.g.:He's going to have to pull his socks up if he wants to stay in the team.
(idioms.thefre­edictionary.com)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re:

to make an effort to improve your work or behaviour because it is not good enough
e.g.:He's going to have to pull his socks up if he wants to stay in the team.
(idioms.thefre­edictionary.com)

Díky, taky jsem nevěděla, co to znamená. Jinak nechtěla bych být učitelem- při představě, že mám 50 takových písemek (samozřejmě nadrápaných psacím písmem):D

téda, dala jsem si s opravou tolik práce a vypadá to, že jsem opravila, co bylo dobře a nechala chyby :-):-)

Známkování

Byly by takové práce opravdu hodnoceny za 3? Mě to přijde tak za 5, ale možná se hodnocení od doby co jsem chodila do školy změnilo :-) .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Známkování

Byly by takové práce opravdu hodnoceny za 3? Mě to přijde tak za 5, ale možná se hodnocení od doby co jsem chodila do školy změnilo :-) .

Re: Známkování

To přece nejde takto určit. Museli bychom vědět, kdo to psal a jaké jsou požadavky. Kdyby mi tohle napsal (myslím teď variantu B) student angličtiny na FF, tak asi letí. Kdyby mi to napsal prvák na gymplu, tak mu dám třeba dvojku. Kdyby to napsal kluk v devítce na základce, dostane jedničku.

Taky by byl rozdíl, kdyby to byla práce ve škole, napište esej, máte na to 30 minut, bez slovníku, a nebo by to byl domácí úkol, kde si dotyčný mohl všechno najít v učebnicích a ve slovnících.

Známka, jak jsem psal v zadání soutěže, byla jen FOR FUN.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Známkování

To přece nejde takto určit. Museli bychom vědět, kdo to psal a jaké jsou požadavky. Kdyby mi tohle napsal (myslím teď variantu B) student angličtiny na FF, tak asi letí. Kdyby mi to napsal prvák na gymplu, tak mu dám třeba dvojku. Kdyby to napsal kluk v devítce na základce, dostane jedničku.

Taky by byl rozdíl, kdyby to byla práce ve škole, napište esej, máte na to 30 minut, bez slovníku, a nebo by to byl domácí úkol, kde si dotyčný mohl všechno najít v učebnicích a ve slovnících.

Známka, jak jsem psal v zadání soutěže, byla jen FOR FUN.

Re: Re: Známkování

Ano takto by to mělo být a ráda bych bývala chodila do školy s takto osvíceným učitelem/li :-), ale moje realita byla jiná, tak proto se ptám jestli už se to známkování ve škole změnilo :-D. Já si prostě pamatuju v ruštině – slohové práce, jedna chyba stupeň dolů a basta ;-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re: Známkování

Ano takto by to mělo být a ráda bych bývala chodila do školy s takto osvíceným učitelem/li :-), ale moje realita byla jiná, tak proto se ptám jestli už se to známkování ve škole změnilo :-D. Já si prostě pamatuju v ruštině – slohové práce, jedna chyba stupeň dolů a basta ;-).

Re: Re: Re: Známkování

a pak taky kdo měl jak angažováne rodiče.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Známkování

a pak taky kdo měl jak angažováne rodiče.

Re: Re: Re: Re: Známkování

Proto jsem taky dal trojku – zlatá střední cesta :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re: Re: Známkování

a pak taky kdo měl jak angažováne rodiče.

Re: Re: Re: Re: Známkování

No já jsem taky dala 3, pokud se dobře pamatuju :-) a proto taky neučim abych tohle dilema nemusela řešit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.