Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

A ten náhodný den v měsíci bude kdy? Popř. jak se to mám dozvědět kdy to bude? :shock: :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Footballer vložený před 14 lety

A ten náhodný den v měsíci bude kdy? Popř. jak se to mám dozvědět kdy to bude? :shock: :?

Re:

To může být kdykoliv. Poznáte to podle toho, že v záhlaví hlavní stránky bude velký banner upozorňující na Englishbooks day.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

To může být kdykoliv. Poznáte to podle toho, že v záhlaví hlavní stránky bude velký banner upozorňující na Englishbooks day.

Re: Re:

Ahá ahá, a bude to tedkom někdy v nejbližší době? Protože tu určitou knížku potřebuji co nejdříve…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Footballer vložený před 14 lety

Re: Re:

Ahá ahá, a bude to tedkom někdy v nejbližší době? Protože tu určitou knížku potřebuji co nejdříve…

Re: Re: Re:

Bude to někdy v září. Přesné datum říct nemůžu.

Re: Re: Re: Re:

OK díky.

EB

To je nějakých soutěží..o tričko o knížku… jdu se mrknout co objednám. Hezký den.

Prosím Vás a musím být přihlášený na englishbooks.cz ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Footballer vložený před 14 lety

Prosím Vás a musím být přihlášený na englishbooks.cz ?

Re:

…nebo stačí být přihlášen pouze tady na HFE ?

Otázka pro EB

Vím, že sem dnes občas nakouknete, chtěla bych se zeptat na knihu Basic English Usage od Michaela Swana, viděla jsem starší vydání (doporučili mi ji v Bell School v Anglii), ale ve Vaší nabídce jsem ji nenašla, viděla jsem tam ale titul Practice English Usage od téhož autora, je to nějaké přepracované vydání? příp. je možné získat knihu Basic…? Liší se tyto dvě knihy nějak?
Kvůli téhle knížce čekám na EBD :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Footballer vložený před 14 lety

Prosím Vás a musím být přihlášený na englishbooks.cz ?

Re:

Registrace a přihlášení na Help for English nemá nic společného s registracía přihlášením na englishbooks.cz

Harriot

Už jsem se EBD nemohla dočkat, tentokrát jsem si objednala něco veselejšího. :-) Děkuju, EBD

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Otázka pro EB

Vím, že sem dnes občas nakouknete, chtěla bych se zeptat na knihu Basic English Usage od Michaela Swana, viděla jsem starší vydání (doporučili mi ji v Bell School v Anglii), ale ve Vaší nabídce jsem ji nenašla, viděla jsem tam ale titul Practice English Usage od téhož autora, je to nějaké přepracované vydání? příp. je možné získat knihu Basic…? Liší se tyto dvě knihy nějak?
Kvůli téhle knížce čekám na EBD :-D

Re: Otázka pro EB

Basic English Usage od Michaela Swana (z roku 1984) můžeme pro Vás objednat. Základní cena je 495,– a z ní odečteme 20%.
Basic English Usage je určena pro úroveň lower intermediate (proto má v názvu basic – tedy základní), Practical English Usage je pro úrovně intermediate až advanced.

Tak jsem to ještě stihla :-) už se těším na čteníčko :-)

Objednáno

Taky jsem využila a objednala :)

Objednáno

Sice to nevyhrál recenzovaný Oxfordský slovník, ale jelikož jsem ho nedávno viděl na vlastní oči, tak a musím potvrdit, že se jim opravdu povedl. Já jsem zvolil slovníky od Fronka a od Oxfordu Words Skills + něco navíc :-).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.