Help for English

Vyhodnocení soutěže o seriál GREY'S ANATOMY

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o seriál GREY'S ANATOMY

 

Gratulace vítězům, těším se na další soutěž -)

gratulujem

tiez sa pripajam … a uz si brusim zuby na ten sitcom! :-D

cangratulation

Gratuluju výhercům, jsem ráda, že jsem se taky zúčastnila, a třeba se štěstí unaví příště :-D

Taky gratuluji výhercům!

Já jsem na imdb.com našel trochu jiné počty epizod než ty co uvádí Marek a ještě se mi je povedlo špatně opsat :-)
Ale je to zajímavé… imbd.com uvádí
u S4 jen 16 epizod a
u S5 jen 23 epizod
:?:
Teď jsem už na jiných místech našel i ty počty, které jsou ve správných odpovědích…holt není nad to čeknout si informace na webu na různých stránkách… :idea:

Tak a teď už hurá na další seriál! :-D

wow

super soutěž…strašně jsem se zapotila při jejím řešení :) + naučila jsem se nový slovíčka..... mí poprvý a taky jsem měla asi 3 chyby :D lol mazec, blahopřeji výhercům >_

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Taky gratuluji výhercům!

Já jsem na imdb.com našel trochu jiné počty epizod než ty co uvádí Marek a ještě se mi je povedlo špatně opsat :-)
Ale je to zajímavé… imbd.com uvádí
u S4 jen 16 epizod a
u S5 jen 23 epizod
:?:
Teď jsem už na jiných místech našel i ty počty, které jsou ve správných odpovědích…holt není nad to čeknout si informace na webu na různých stránkách… :idea:

Tak a teď už hurá na další seriál! :-D

Re:

Mám před sebou orig. DVD boxy sezóny 4 a 5, čtyřka má opravdu 17 epizod, pětka má opravdu 24. Raději jsem to kontroloval.

7

Kde sa nachádza hudobná sekcia na HFE ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 14 lety

7

Kde sa nachádza hudobná sekcia na HFE ?

Re: 7

Zábava – Hudba, máme tu přes 70 písniček.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Taky gratuluji výhercům!

Já jsem na imdb.com našel trochu jiné počty epizod než ty co uvádí Marek a ještě se mi je povedlo špatně opsat :-)
Ale je to zajímavé… imbd.com uvádí
u S4 jen 16 epizod a
u S5 jen 23 epizod
:?:
Teď jsem už na jiných místech našel i ty počty, které jsou ve správných odpovědích…holt není nad to čeknout si informace na webu na různých stránkách… :idea:

Tak a teď už hurá na další seriál! :-D

Re:

hej no :D presne,ja som to tiez odtial cerpala :D ale viem preco je to tam tak :D lebo tie dva diely boli dvoj hodinove :P cise sa rozdelily na dve casti :) a v USA to myslim dali ako jeden diel :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evulienka51 vložený před 14 lety

Re:

hej no :D presne,ja som to tiez odtial cerpala :D ale viem preco je to tam tak :D lebo tie dva diely boli dvoj hodinove :P cise sa rozdelily na dve casti :) a v USA to myslim dali ako jeden diel :)

Re: Re:

Jo, to je možné. To mě nenapadlo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evulienka51 vložený před 14 lety

Re:

hej no :D presne,ja som to tiez odtial cerpala :D ale viem preco je to tam tak :D lebo tie dva diely boli dvoj hodinove :P cise sa rozdelily na dve casti :) a v USA to myslim dali ako jeden diel :)

Re: Re:

No..tak nějak to bude… :-)

Gratuluju. Taky jsem si dělala zálusk na seriál. :-D

Ooooo uz mi to doslo :D uzsneeeee :D su tam karty o filmovych postavach :) a 3 CD + 1CD bonus :) krasaaa vazne dakujem velmi pekne :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.