Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 14 lety

obrázky

Oskúšala som DEMO verziu, winter wonderland – obrázkové skúšanie. Rovnaký obrázok je použitý na dve rôzne slovíška (ski a downhill skiing) – tak mi to neuznalo za správnu odpoveď.

Dajú sa k slovíčkam dodávať vlastné obrázky ?

Program sa mi páči – asi to bude Vianočný darček. Keď si objednám – aká je dodacia lehota ?

Re: obrázky

Jistě, vše si můžete editovat podle sebe. Během cca měsíce (snad dříve) bude navíc hotová slovenská verze.

Smart tests

Dobrý večer. Vlastním také váš vytvořený program Smart Tests (ST) a po přeinstalaci PC jsem nainstaloval pouze WM a ST. Když používám ST a slovíčko právě neznám, tak mi to hlásí, že musím mít nainstalovaný i LL. Nešlo by někdy v budoucnu sloučit slovník z WM do ST? Jinak LL mám a nainstaluji bezproblému :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 14 lety

Smart tests

Dobrý večer. Vlastním také váš vytvořený program Smart Tests (ST) a po přeinstalaci PC jsem nainstaloval pouze WM a ST. Když používám ST a slovíčko právě neznám, tak mi to hlásí, že musím mít nainstalovaný i LL. Nešlo by někdy v budoucnu sloučit slovník z WM do ST? Jinak LL mám a nainstaluji bezproblému :-)

Re: Smart tests

Pravděpodobně máte starší verzi Smart Tests. Stáhněte si prosím záplatu z našich komerčních stránek. Po vydání WM jsme samozřejmě předělali i ST, aby uživatelé mohli používat slovníček.

Jediné, co ještě není, jsou naše textovky. Nová SEABASE DELTA už ale bude spolupracovat s Word Managerem.

Re: Re: Smart tests

Dobrý podvečer.
Včera jsem nainstaloval Language lab (bohužel jsem si nepřečetl vaší zprávu dříve) a zkusil jsem, zda mi jde slovník ve Smartu (ST), ale vůbec to nic neoznamovalo – nepřekládalo.Po­díval jsem se,zda mi nepřišla odpověď od vás – která přišla s radou stáhnout si záplatu na ST. To jsem zkusil,ale nic. Tak jsem odinstaloval LL a ST. Když jsem znova nainstaloval ST, tak při instalaci (přes správce) se mi zobrazila výstraha (obr.1). Dal jsem na „přeskočit“ a nainstaloval jsem. Nainstaloval jsem i záplatu. Při spuštění a kliknutí na uživatele se mi objeví oznámení (obr.2). Nevíte v čem bude problém. Ani nevím, zda jsem už měl záplatu na ST dříve, než jste mi odpověděl. Nevzpomínám si, ale mám pocit, že jsem si stahoval po přeinstalaci PC záplatu na WM – tak asi i na ST. Ale to teď není podstatné.

Děkuji Vám za radu (nespěchám na odpověď – je pátek) :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 14 lety

Re: Re: Smart tests

Dobrý podvečer.
Včera jsem nainstaloval Language lab (bohužel jsem si nepřečetl vaší zprávu dříve) a zkusil jsem, zda mi jde slovník ve Smartu (ST), ale vůbec to nic neoznamovalo – nepřekládalo.Po­díval jsem se,zda mi nepřišla odpověď od vás – která přišla s radou stáhnout si záplatu na ST. To jsem zkusil,ale nic. Tak jsem odinstaloval LL a ST. Když jsem znova nainstaloval ST, tak při instalaci (přes správce) se mi zobrazila výstraha (obr.1). Dal jsem na „přeskočit“ a nainstaloval jsem. Nainstaloval jsem i záplatu. Při spuštění a kliknutí na uživatele se mi objeví oznámení (obr.2). Nevíte v čem bude problém. Ani nevím, zda jsem už měl záplatu na ST dříve, než jste mi odpověděl. Nevzpomínám si, ale mám pocit, že jsem si stahoval po přeinstalaci PC záplatu na WM – tak asi i na ST. Ale to teď není podstatné.

Děkuji Vám za radu (nespěchám na odpověď – je pátek) :-)

Re: Re: Re: Smart tests

já vám radši pošlu maila – tam jsou ty obrázky :-)

Program je pěkný, až na tu práci s příkladovými větami :-(

Mac OS X

Nepřemýšleli jste vytvořit tenhle program na platformu Mac OS X. Rád bych si ho koupil, ale nemá to pro mě cenu kupovat pro windows a pouštět to ve virtuálním počítači

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mrnaa vložený před 14 lety

Mac OS X

Nepřemýšleli jste vytvořit tenhle program na platformu Mac OS X. Rád bych si ho koupil, ale nemá to pro mě cenu kupovat pro windows a pouštět to ve virtuálním počítači

Re: Mac OS X

DObrý den, ne zatím o tom neuvažujeme. Mac nemá tolik uživatelů a zatím se nám nevyplatí do toho investovat. Uvažujeme ale o plné online verzi, která by potom šla používat nezávisle na platformě apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Mac OS X

DObrý den, ne zatím o tom neuvažujeme. Mac nemá tolik uživatelů a zatím se nám nevyplatí do toho investovat. Uvažujeme ale o plné online verzi, která by potom šla používat nezávisle na platformě apod.

Re: Re: Mac OS X

Tak na to se těším děkuji za odpověď

Re: Re: Mac OS X

Ještě takový dotaz. Budou mít přístup do online verze všichni co si program koupili na CD?
Podle toho buď počkám a nebo si ho koupím.

Omlouvám se, zapomela jsem prihlasit po ránu :-)

Marku dekuji moc..myslela jsem že je to desetinne číslo ..Uz stahuju.

Re: Re: Re: Mac OS X

Zatím o tomto teprve uvažujeme… Plán je, aby registrovaní uživatelé mohli používat online verzi zdarma, ale na to je opravdu velmi brzy. Teď musíme ještě vyřešit několik věcí v normálním Word Manageru a máme kupu další práce. Toto je spíše taková vize do budoucna.

cena upgrade LL

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, kolik by mne stálo (single): upgrade LL na WM, Nějak jsem tady cenu za upgrade nenašla, možná jsem špatně hledala :-)? LL už mám delší dobu, jsem s ním moc spokojená. A jaká by byla cena při zakoupení zároveň i ST? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Helene vložený před 14 lety

cena upgrade LL

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, kolik by mne stálo (single): upgrade LL na WM, Nějak jsem tady cenu za upgrade nenašla, možná jsem špatně hledala :-)? LL už mám delší dobu, jsem s ním moc spokojená. A jaká by byla cena při zakoupení zároveň i ST? :-)

Re: cena upgrade LL

Zvýhodněný upgrade už nabídce není, nabidka platila něco přes půl roku.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.