Help for English

Soutěž o seriál JOEY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál JOEY na DVD

 

Také gratuluji výhercům,zbývají mi 2 -jedna bude tutově až nasposledy:-)

Napínavá soutěž:-) Gratuluji výhercům :-)

Gratulko poslednemu vyhercovi. Takze na mna by doslo za 3 dni 8-) 8-)

Gratuluji výhercům.
Já jsem měl na tiketu 46ku, takže bych si na bingo počkal už jen do konce soutěže :-D
Ale bingo jako typ soutěže jsem si velice oblíbil!
Už se těším na další!!!

Gratuluji všem, kteří vyhráli, tak já bych i bez mého špatně vyplněného tiketu byla out, i když těch šest odpovědí bylo, no je to nejnapínavější soutěž, jakou mohl Marek vymyslet, takže příště si dám pozor na to co odesílám. :-D
Jinak moje další odpověĎ byl Ross, takže dost daleko.
No nic, jedeme dál. teď se budu těšit zase na tu obrovskou seriálovou soutěž.

Gratuluji výhercům… Tenhle typ soutěže je vždycky jeden z mých nejoblíbenějších. Jinak na tiketu jsem vsadil na Monicu, takže bych si docela počkal.:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 14 lety

Gratuluji výhercům… Tenhle typ soutěže je vždycky jeden z mých nejoblíbenějších. Jinak na tiketu jsem vsadil na Monicu, takže bych si docela počkal.:-)

Re:

Teď jsem si udělal ze zajímavosti statistiku Bingo soutěží – ukazuje kolikátý den by mi padlo bingo, a myslím, že se od teď můžu oficiálně považovat za losera :-)

Joey – 19.den
The Big Bang Theory – 20.den
Beverly Hills 90210 – 18.den
Supernatural – 20.den

Gratuluji vítězům, já bych klasicky čekala na poslední otázku, jako obvykle :-(

Také velká gratulace vítězům … no samozřejmě, že jsem tu 46 měla v tiketu :D čekala bych až na konec :)

Moc děkuji za výhru, dnes mi přišla a už se těším, jak se na seriál podívám:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.