Help for English

Vyhodnocení soutěže s portálem smsjazyky.cz

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže s portálem smsjazyky.cz

 

Tak zase nic… :-)

Taky nic, ale jsem ráda, že jsem se o SMS JAZYKY na těchto stránkách dozvěděla a možná si to nadělím pod stromeček a vyzkouším. Díky za soutěž a informace.

Snad poprvé, co jsem vyhrál. Mockráte Vám děkuji ;)

gratulace

tak zase nic :-(, gratuluju vítězům, dejte vědět, jak taková výuka probíhá :-)

To snad není možné :-D ještě jsem nikdy nic nevyhrála!! Koukám na to své jméno jako zebra na přechod :-D moc děkuji už se těším na první sms :oops:

Výsledek soutěže je jasným důkkazem, že moje teorie ‚Když nevíš, dej céčko‘ se vyplatí.

Onehdy jsemdíky tomu vyhrál deset milionů v mobilní verzi hry Chcete být milionářem.

Gratuluji výhercům :-)

Po počáteční radosti, začínám mít pocit, že jsem asi nic nevyhrála. Kontaktní email nikde. :-(

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Radek
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pet.P vložený před 14 lety

Po počáteční radosti, začínám mít pocit, že jsem asi nic nevyhrála. Kontaktní email nikde. :-(

Re:

taky mám ten pocit :-( Také mi stále nic nepřišlo :(

Také stále čekám a nic :(

Neměli by jsme se někomu ozvat :?: :?: :-( :oops:

Uz jsem jim psala a tohle mi odepsali

Vaše výhra

Dobrý den

myslel jsem, že se nám přihlásíte na email s Vaším mobilem a vybranou úrovní a službu Vám budeme aktivovat

Nebo si můžete vybrat na SMS jazyky přímo modul a provést registraci a zaslat mi na email tomas.moravek@evcentrum.cz Váš variabilní symbol a mobilní telefon a nechám kurz aktivovat zdarma

Takže jim mám poslat můj mobil a úroveň?

Zřejmě, už jsem to zkusila! Napsala jsem mu, že tam opravdu měl napsáno, že nás budou kontaktovat oni!!a poslala jsem mu své číslo a modul, který bych chtěla. Tak uvidíme, snad se dočkám. Napíšu, jak to dopadlo…

Sms

Ahooj! Takže nakonec jsem se tam musela zaregistrovat a kurz si jakoby koupit. Pak jsem poslala mailem číslo faktury a ten hodný pán mi to zprovoznil ;) Už mi to chodí a je to zajímavé. Pa

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.