Help for English

Finále velké seriálové soutěže 2010

Komentáře k článku: Finále velké seriálové soutěže 2010

 

tak ja som z kola von :(

4 nesprávne otázky :-( :-( :-( … a tak som sa snažila, ja nepatrím k šťastným ľuďom :-( :-(. Tak máte väčšiu šancu vy šikovnejší. Ale dobrá súťaž to bola :-) :-)

ale možno šanca je …

:shock:
3 otázky mám určite nesprávne, no 2 sú také na 85–90% správne, takže to skúsim a vyhodnotíte to už vy… veď aj tak je nepravdepodobné, že sa TRAFIM a že sa TRAFITE vy pri losovaní :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka vložený před 14 lety

ale možno šanca je …

:shock:
3 otázky mám určite nesprávne, no 2 sú také na 85–90% správne, takže to skúsim a vyhodnotíte to už vy… veď aj tak je nepravdepodobné, že sa TRAFIM a že sa TRAFITE vy pri losovaní :-D :-D

Re: ale možno šanca je …

Nebojte, mám při vyhodnocování vysokou míru tolerance.

Jsem na tom stejně jak zuzka81…Já to tedy taky zkusím :-D

ďakujeme za povzbudenie

Tak nech rozhodne Pani Šťastená :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Síma K. vložený před 14 lety

Jsem na tom stejně jak zuzka81…Já to tedy taky zkusím :-D

Re:

No to bude zaujímavé, niektoré otázky mám dobre na 100% ale niektoré skoro na 90% takže uvidíme, ako to dopadne. Ale súťažím ďalej, a dúfam, že sa na mňa usmeje to výherné šťastíčko. A aj ostatným prajem good luck.

Tak sice nevím, jestli budu mít jen ty tři špatně, ale když je tu určitá tolerance, tak to taky zkusím :-)

Tak 3 špatně a u dvou také nejsem úplně jistá – v té poslední otázce nemám „závorky“ tj. Part Deaux/Two u Sex and the City a u Friends. Je to velká chyba?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zuzka vložený před 14 lety

tak ja som z kola von :(

4 nesprávne otázky :-( :-( :-( … a tak som sa snažila, ja nepatrím k šťastným ľuďom :-( :-(. Tak máte väčšiu šancu vy šikovnejší. Ale dobrá súťaž to bola :-) :-)

Re: tak ja som z kola von :(

Nic si z toho nedělej, já mám dobře taky málo otázek (jen 11 otázek a taky jsem se snažila). Holt co se dá dělat. Zkusíme to zase příště, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 14 lety

Tak 3 špatně a u dvou také nejsem úplně jistá – v té poslední otázce nemám „závorky“ tj. Part Deaux/Two u Sex and the City a u Friends. Je to velká chyba?

Re:

myslím, že chybějící závorky vadit nebudou

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guenuche vložený před 14 lety

Tak 3 špatně a u dvou také nejsem úplně jistá – v té poslední otázce nemám „závorky“ tj. Part Deaux/Two u Sex and the City a u Friends. Je to velká chyba?

Re:

Samozřejmě nevadí… ty závorky jsem tam dal proto, aby bylo vidět, že to tam nemuselo být.

Dobrý den Marku,

u otázky č.7 uvádíte, že zmínka seriálu Sex and the City nikde není, ale já jsem našla zmínku o seriálu v Tipy a Triky (Různé) – článek Učíme se anglicky s TV seriály. I u otázky č. 1 se mi zdá, že jsem našla více odpovědí. Rozdávali jste přece ceny i 1.dubna…? No nic, zkusím soutěžit dál a uvidím, jaká bude Vaše míra tolerance, kdybyste mě náhodou vylosoval :-). Prozatím přeji hezký den.

Mělo by to být v toleranci, ale stejně jsem si málem vytrhala vlasy, protože otázku č. 9 jsem si zabila tím, že jsem místo přepisu poslala překlad…dát si víc práce a ještě zabytečně to člověka zamrzí, a otázku č. 1 mám nějak zamotanou, resp. mi tam nesedí některá ta vyhodnocení a tak, ale i kdyby tyhle dvě byly patně, tak bych se měla do 12ti správných „vejít“…

no vidím, že aj ked som sa snažila, mať každú otázku správne…viacero ich nemám 100percentných…u­vidíme aká bude tolerancia… :-)
12 otázku mám uplne zle…tolerancia bola +/- 1 serial.. ale ja som tam Sex and the city a Dawson´s creek nikde nevidela :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vall46 vložený před 14 lety

Dobrý den Marku,

u otázky č.7 uvádíte, že zmínka seriálu Sex and the City nikde není, ale já jsem našla zmínku o seriálu v Tipy a Triky (Různé) – článek Učíme se anglicky s TV seriály. I u otázky č. 1 se mi zdá, že jsem našla více odpovědí. Rozdávali jste přece ceny i 1.dubna…? No nic, zkusím soutěžit dál a uvidím, jaká bude Vaše míra tolerance, kdybyste mě náhodou vylosoval :-). Prozatím přeji hezký den.

Re:

Nešlo o ZMÍNKU, ale o materiál se seriálem spojený, tedy něco, z čeho se člověk může učit. Zmínek o různých seriálech je na webu hodně (např. v testech apod.). Pokud to ale nebyl vyloženě test apod. se seriálem SPOJENÝ, tak jsem to nepočítal.

Ale jak jsem říkal, míra tolerance je veliká. Šlo mi o to, aby soutěžící soutěžní úkoly vypracoval. Abych to neuznal, musel by mít vyloženě odpověď špatně a nebo zcela nepochopit otázku. Posouzení ale nechám na individuálních případech.

Nebojte, nepočítám to, jako kdyby to byla písemka z matiky. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.