Help for English

Finále velké seriálové soutěže 2010

Komentáře k článku: Finále velké seriálové soutěže 2010

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MarkL vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Vážně nelituji, jsem rád, že to získal někdo, kdo si seriál přál. U mě v rodině není nikdo, kdo by tento seriál chtěl vidět, takže asi tak. Šance být dvakrát vylosovaný, heh, já si musím jít vsadit sportku co nejdřív.

Re: Re: Re: Re:

Jen žádnou sportku. S tím bych teď radeji počkal aspoň tolik dní, kolik bylo v celé souteži všech dílů všech seriálů…
:-D

Tada…tomuhle se říká mít štěstí!
:-)

Ale to, cos' s tím štěstím dokázal udělat Ty, to se jen tak nevidí…úžasné…!

Užívej Friends !!!!!

FRIENDS

Právě jsem „vyhrál“ Friends na amazon.co.uk :-)

Pár lidí to tu zajímalo, takže:
Cena na Slovensko 49,80 liber = 59,52 eur

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

FRIENDS

Právě jsem „vyhrál“ Friends na amazon.co.uk :-)

Pár lidí to tu zajímalo, takže:
Cena na Slovensko 49,80 liber = 59,52 eur

Re: FRIENDS

Museli trochu zdražit. Já je měl za 45 liber i s poštovným.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: FRIENDS

Museli trochu zdražit. Já je měl za 45 liber i s poštovným.

Re: Re: FRIENDS

45 stojí pořád, ale přišoupli mi k tomu ještě to poštovné…
Možná, že Slovensko je už pro ně v nějakém dalším doručovacím pásmu…:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Re: Re: FRIENDS

45 stojí pořád, ale přišoupli mi k tomu ještě to poštovné…
Možná, že Slovensko je už pro ně v nějakém dalším doručovacím pásmu…:-)

Re: Re: Re: FRIENDS

Nene, cena se mění furt. Já je kupoval asi za 30. :-) Mám ve wishlistu tuny věcí a pravidelně kontroluju. Když něco klesne nízko (někdy jen na jeden den třeba), kupuju. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re: FRIENDS

Nene, cena se mění furt. Já je kupoval asi za 30. :-) Mám ve wishlistu tuny věcí a pravidelně kontroluju. Když něco klesne nízko (někdy jen na jeden den třeba), kupuju. :-)

Re: Re: Re: Re: FRIENDS

AHA!
Tak to aby člověk chodil na Amazon fakt každý den – podobně jako na HFE… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re: FRIENDS

Nene, cena se mění furt. Já je kupoval asi za 30. :-) Mám ve wishlistu tuny věcí a pravidelně kontroluju. Když něco klesne nízko (někdy jen na jeden den třeba), kupuju. :-)

Re: Re: Re: Re: FRIENDS

Jo, taky chodím. :-)

Re: Re: Re: Re:

Letos jsem soutěž bohužel nestíhala, ale tak mě to navnadilo, že jsem si objednala Friends z britského amazonu. Objednala jsem to ve středu 24.11. kolem 11 večer a věřte tomu nebo ne, v pátek ráno jsem balík měla doma!! Absolutně nechápu, jak to za necelý dva dny mohli stihnout, tak rychle by mi to snad nepřišlo ani z českého obchodu :D
A jinak moc děkuju za návod jak objednávat z amazonu, který je na těchto stránkách, postupovala jsem podlě něj a nenarazila jsem na žádný problém! A to jsem se toho tak bála :D Teď už přemýšlím, co si objednám příště :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.