Help for English

jak říct.

 

We decided, It will be just one day trip.

co by tato věta znamenala? Dalo by se přeložit jako
My se rozhodli, že to bude pouze jednodenní výlet.

?

Simonete: samozřejmě ta věta nedává smysl, ale hair může být sloveso, stejně jako každý podst. jménov angličtině, akorát netušim k čemu by bylo :-)

Eisfox: ano

Prosím, jak přeložit větu: „Dávají ten film ještě v kině?“ Můžeme říct: „Is the movie still on?“ :oops:

why not?

Dobry den chtel bych se zeptat jak byste rekli:stehuju se.(do novohe bytu)myslim si ze I'm moving… je spatne
Dekuji vsem

I'm moving to a new flat/apartment.

Homeboy: I´m moving je naopak dobre :-)

Surgeon: Uz jsem si precetla, jak to bylo mysleno. Ale mimochodem, v pripade te „zehlicky na vlasy“ to HAIR nebylo sloveso. Vim ze se podst. jmena daji pouzivat samozrejme jako slovesa, jenom by me opravdu zajimalo, kde chcete pouzit slovo HAIR jako sloveso. Muzete mi dat priklad? :) diky ;)

Maya M: „davaji ten film jeste v kine“? = „Is that film/movie still at cinema?“ nebo i „Is that movie still being showed at cinema“?

psal, jsem že netuším v čem by tohle bylo jako sloveso, ale když jste tak zvědavá, tak třeba

Yo fro hair me. – Udělej mi afro!

není to rozhodně spisovná angličtina, ale není nemožné, že byste se stím mohla někdy setkat, zejména černoši to rádi používají … :-)

Ja to nemyslela nijak spatne, jen me to zajimalo. Diky :)

Nebuďte tak zvědavá, budete brzy stará :-) tohle zase rádi říkají češi

Dobry vecer mel bych otazecku na slova:NEJVICE A NEJMENE,jak byste treba rekli:KOLIK JSI VYPIL NEJVICE(NEJMENE) DRINKU ZA VECER????,KOLIK NEJVICE CHYB JSI UDELAL??Atd..­......Diky vsem

Třeba What´s the least amount of … ? – Jaký je nejmenší počet … (drinků co si vypil za jednu noc)
a naopak What´s the most amount of … ? – Jaký je největší …

Dalsi dotaz :-D Jak byste rekli:MOJE ZENA RODI.(V prostem prubehovem case.)(Ze by to bylo:My wife is giving birth to??..dekuji mockrat

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.