Help for English

Veselé Vánoce!

Komentáře k článku: Veselé Vánoce!

 

Merry Christmas and Happy New Year 2011

I wish you all a fabulously magic Christmas with your close relatives and friends,
let New Year 2011 launch fireworks of delightful moments,
let the fizzy geyser of fulfilled dreams pour through
and let appeasement and love spread within each day of your lifetime.

Re:

No já jsem si teď v prosinci koupila slovník díky zdějšímu článku a jsem s ním moc spokojená… Jestli chcete recenze na beletrii, tak to byste asi autory těchto stránek docela uhnal. A tady je to stejně o angličině a ne o knihách…

PF 2011

Krásné vánoce a šťastný nový rok přeji všem. A moc děkuji autorům za tyto báječné stránky. Díky.

Krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí do roku 2011.Zase jsem díky Vám o něco pokročila,cítím se tu jako doma a vždycky tu najdu pomoc,když potřebuji.Moc a moc děkuji všem autorům i spolužákům,je­jichž zasvěcené dotazy mi taky hodně pomohly.Díky.

Hezké vánoce a krásný Nový rok. Hlavně hodně zdravíča

Štastné a veselé Vánoce!

Zdraví a štěstí do nového roku, … a buďte na sebe hodní!

Merry Christmas and a Happy and Healthy New Year! :-)

I já se přidávám ke všem uživatelům, kteří se váží práce Marka a celého týmu.Přeji hlavně zdraví. Jste úžasní – smekám před vámi a děkuji :-)

Také všem přeji úspěšný vstup do nového roku a hooooodně zdravíčka a děkuji za tyto stránky, které dodávají chuť k učení

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.