Help for English

preklad vety

 

sorry to bylo k té větě na první stránce :D

Prosim, prosim je:My friends was in THE hotel nebo in hotel. Díky :)

my friends WERE in a hotel – (někdy v minulosti už byli v hotelu)
the hotel – byli v tom určitém hotelu

dobrý den, může mi někdo poradit ,co s touhle větou.
WE HAD BEEN TALKING ABOUT IT FOR HALF AN HOUR AND THEN HE ACCEPTED THE JOB Nebo mají být dva časy po sobě minulé? WE TALKED ABOUT IT FOR HALF AN HOUR AND THEN HE ACCEPTED THE JOB.díky

spíš ten minulý… předminulý průběhový by byl kdyby to znamenalo „v ten moment jsme o tom UŽ půl hodiny mluvili“.

Dobrý den, mám dotaz chtěl bych se zeptat, jak byste přeložili tyto 2 věty „Kdo ti dal tu knihu“ a „Od koho máš tu knihu“? Děkuji Vám vstřícnost

Kdo ti dal tu knihu? – Who borrowed you this book?
Od koho máš tu knihu? – From whom do you have this book?

nebo

Who gave you this book?

Who do you have this book from?

Nebo prostě Where´d you get this book ? (Where did..) – Kde si vzal tuto knihu ? Kde si k ní přišel ?

Jak se správně v Angličtině vyjádří " propadnout" skepsi(panice)at­d? Díky.

give in to xxx

Zdravim, jak by byl překlad věty „já tam ale opravdu byl!“, aby byl důraz vyjádřen stejně jako ve větě „já mu to ale opravdu řekl“-„I did tell him“. díky!

but I did attend it / but I did stay there / … jak tam ale nacpat did a jeste be, k tomu me take nic prirozeneho nenapada.

I really was there.

Dobrý den,prosím vás,píšu „slohovku“ do AJ a něčím si nejsem fakt jistá. Mohli byste se na to mrknout a případně opravit?
Tady je text->
Last summer I decided to visit a music festival in Hradec Kralove.
It's called Rock for people. There was a lot of people in audience and a lot of good musicians performed on the stage.
After some time my friends and I went to a refreshment store to get something to eat because we were dead hungry.
While my friends were choosing their meal I found out I couldn't find my wallet!
It was a horrible feeling! I was quite shocked because there was so much money!
I was very angry with myself because I knew the only one I could blame is me!
The whole festival my friends and I were searching for my wallet.
And of course it was unsuccessful! I've never seen my money again!
Definitely was the most expensive festival I've ever visited!
nebo-->That definitely was the most expensive festival I've ever visited. ?

Předem dík!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.