Help for English

OUT

 

tady se člověk dočte věcí :-D

No jestli se kamarádka dozví, že se na klávesnici přehmátla a vznikl z toho topic na 2 stránky, tak se asi složí :-D

Ahojky všichni,kteří jste řešili můj „problém“. Z „banality“ vznikl topic na 2 stránky, ale nemyslíte, že je někdy bezva s úsměvem řešit „blbůstky“? Kamarádka se to nedozví, ale určitě by to vzala s „angl. humorem.“ Musíme pořád řešit vážné problémy, nebo se také umíme pobavit „ptákovinkou“ jako je překlep? Ale vánoční nádivka,i s pře­klepem, byla super!!!!

Já jsem to myslel v legraci, nenapadlo mě, že to někdo veme doslova. Omlouvám se pokud vás to urazilo:-)

MattoniLover, naprosto vůbec mě nic neurazilo, tudíž nevím, za co se omlouváte. Naopak mám takové „špičky“ ráda. Škoda, že nemůžu dát ochutnat pravé,angl.,vánoční nádivky. Byla mňam a „problém“vyřešen. VŠICHNI, kdo máte nějaký dobrý,vyzkoušený, orig.angl.recept sem s ním. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.