Help for English

House MDA

 

Ahoj, chtěl by se zeptat, jestli někdo nevíte kde koupit DVD House MD season one (v AJ)s anglickými titulky. Já jsem to hledal a ty český verze se mi moc nechtějí kupovat jsou tam sice anglický titulky, ale všude píšopu že je to nekvalitní. A v těch anglických prodejnáxh (třeba v amazon.ce) se vůbec nemůžu vyznat, a jsou tam pouze španělské titulky.

Díky všem kteří poradí.

Tak to bude asi problém. V Evropě, jak se zdá, vyšla pouze edice z řady PLAYBACK a ta titulky nemá (mám to doma, teď jsem zkoušel, jestli se náhodou neuklepli na obalu, což se občas stává).
V Americe sice vyšla edice jiná, ale na americkém Amazonu píší opravdu jen španělské titulky.

mám je taky doma, potvrzuji, je to bez titulků. Přemýšlel jsem proč… asi se nikomu nechtělo tu lékařskou hatlamatilku přepisovat. :-)
Myslím, že ani jedna sezóna titulky nemá.

Je to jeden z důvodů, proč HOUSE ještě nebyl v nějaké z našich soutěží. Bez titulků je to pro studenty přeci jen trochu složitější.

Na Amazance myslím píšou, že další řady titulky mají (teda aspoň dvojka a trojka). Myslíte, že si mám koupit českou verzi (s anglickýma tit. i s angličtinou, nebo jiný seriál? Díky moc.

Já mám teda sérii 1,2,3 a nemaj to žádný…
U nás prodávají jednu sérii za 1200,– jak jsem se teď koukal, což považuji za zlodějinu…
Na britském Amazonu za 10 liber. Chápu, že jsme malý trh, ale i tak…

A navíc si nejsem úplně jist, že to má i anglické titulky, píšou jen o českých.

mám jedničku a dvojku, bez titulí.

Jo, 1200 za jednu sezónu, to je šílený. Stejně je to se současnou mánii s DESPERATE HOUSEWIVES.
JEdne sezóna rozdělená na 11 DVD po 59 Kč… a ještě si je kupovat co tejden to DVD…
Ještě nedávno to taky nabízeli celý za 1200 za sezónu, ale asi to nikdo nekupoval, tak se rozhodli pro stánkový prodej po dvou dílech. Aspoň to vyjde levněji.

Za deset liber? já jsem zo viděl jenom za dvaxet liber.

Je to trochu víc, za 11 liber plus doprava

http://www.amazon.co.uk/…gw_s0_p74_i1?…

Pokud si budete brát jen tuto jednu věc, tak to dělá celkem i s poštovným 15,62 liber (cca 460,– Kč)
Když si toho vezmete víc, bude poštovné vzhledem k jedné položce levnější.

A tady máte článek s podrobným popisem jak nakupovat na Amazonu:

http://www.helpforenglish.cz/…hranici.html

Jojo, zrovna včera jsem dokoukal druhou sérii HOUSE MD, budu si kupovat trojku. Je za cca 13 liber.

Ona plná cena je vyšší, ale na Amazon mají neustále různé slevy, které se mění. Takže když si člověk počká, sežene věci i např. o 75 procent levnější. Plná cena tedy např. 50 liber, když to člověk hlídá, sežene to za 12 liber.

Děkuji moc, zvlášť za ten článek, protože jsem se chtěl právě zeptat. Vůbec jsem se v tom nemoh vyznat ( v amazonu.) Dáky :-D

osobně House MD sleduji v .avi formátech protože k těm titulky vždy najdu…

No jo, ale někdo má raději originální boxy.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.