Help for English

Přeložit, prosím.

 

Dobrý den, chtěl bych někoho poprosit, kdo umí dobře Anglicky, jestli by nemohl přeložit tento e-mail. :-D Dostal jsem ho od Windows a Yahoo, píše se něco o výhře 485,000 liber. Zde je e-mail:

Dear Lucky Winner,

How are you? I am writing to inform you that all permits were sent to the bank where you paid the price was put on the release of your price money to you as an official recipient. And all the information was forwarded to the paying bank, and you are expected to contact the bank for this information by side with the bank merger, the bank directly to you on how to get the price / funds.

Note: If you want to officially bring to your attention as its regional representative claims that the release of your fund falls into place Booklet Africa / Europe in the file of his victory, so the Fund vacancy shall be valid from our affiliate location / Bank. Contact the bank immediately.

Contact the bank via Email / Phone
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Contact person: Mr. Zack Morris
Head: International Remittance Department
Bank Name: Czech Bank for Africa Plc Nigeria.
Direct Tel: 234–8032286620
E-mail: unitedbanksuper@sify.com
=============­========================­============= = = = = = = = = =
And you let me know as soon as solid deposited funds have been transferred to your nominated bank account.

WARNING
Do not tell people about your Prize Award until your money is successfully transferred to avoid disqualification that may arise from double claim.

Thank you for your co-operation.
Mr. George Harrison

:-) :-D

:-) no jo no jsem stastnej vyherce

Moc prosím mohl by mi s tím někdo pomoct. Nemusí to být celý přeložený jen jakej je tam význam, stačí jen to podstatný :-)

Já myslím, že překlad od seqwence vystihuje podstatu celého textu:-D

Tento text lze prelozit jednim slovem: ‚phishing‘. Doporucuji smazat. Have a nice day.

Blbost, pryč od toho, netřeba překládat, milý člověče, věřte nám! K.

2:Milan: Žejo? :D

Tak když to tak moc chcete… za obsah překladu rale nikdo neručí, dokonce ani ten Google translator (ukamenujte mě :D )

Vážený šťastný výherce,

Jak se máš? Píši Vám oznámit, že všechny povolenky byly odeslány do banky, kde jste zaplatili cenu byl kladen na uvolnění vaše cena peněz na vás jako oficiálním příjemcem. A všechny informace byly předány platební banky, a od vás očekává kontaktovat banku, aby tyto informace po boku s bankovním spojením, banky přímo na vás, jak se dozvědět cenu / fondy.

Poznámka: Chcete-li oficiálně přivést vaši pozornost jako regionální zástupce tvrdí, že propuštění svého fondu spadá do místa Booklet Afrika / Evropa v souboru jeho vítězství, takže volné fondu jsou platné od našeho partnerského umístění / Bank. Kontaktujte banku okamžitě.

Spojit se s bankou prostřednictvím Email / Telefon
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Kontaktní osoba: Mr. Zack Morris
Vedoucí: Mezinárodní zasílaných peněz oddělení
Název banky: Česká banka pro Afriku Nigérie Plc.
Direct Tel: 234–8032286620
E-mail: unitedbanksuper@sify.com
=============­========================­============= = = = = = = = = =
A vy, dejte mi vědět co nejdříve pevné uložené prostředky byly převedeny na váš bankovní účet nominován.

UPOZORNĚNÍ
Neříkejte lidem o vaší cenu Award, dokud vaše peníze jsou převedeny úspěšně vyhnout vyloučení, které mohou vzniknout z dvojího nárok.

Děkujeme vám za spolupráci-operaci.
Pan George Harrison

:-) :-) :-) :-)

Milan_NNM:
pokud vám přijde email, že jste něco vyhrál a vy zrovna o tu částku nikde nesoutěžíte, tak se tím vůbec nemusíte zabývat a rovnou to mazat. Zvlášť když to vyzývá k zaslání jakýchkoliv údajů někam.

Kdo nic nehraje, nemůže přeci nic vyhrát…

V žádném případě na to nezkoušejte odpovídat a už vůbec ne jim psát nějaké osobní údaje. Dočkal by jste se leda spamu, či v horším případě třeba vykradeného účtu.

Pokud podobné emaily dostanete pouze do emailovou schránky na webu, tak je dobré to smazat jako spam, pokud tam je ta možnost.

Hoax bohužel bývá pro nějaké lidi dost nebezpečný. Doporučiji si prohlédnout třeba web http://www.hoax.cz/

je tak díky vsem za radu :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.