Help for English

Prosím: zkontrolujte mi tento text předem moc děkuji :)

 

I have owned 2 caches too. I LOVE geocaching, but in winter I can't ride my bike. That is the reason, why in winter I usually don't found many caches. I like mystery caches too, but now I can't solve one. That is so depressed . Do you live in a city, or in a village? I live in a village, but I regularly go to Brno to visit my grandparents. In brno I have found mostly caches.

I have owned 2 caches – proč předpřítomný čas?
I don't found? – tady máte chybu

that is depressed = ta věc je v depresi
Vy ale chcete říct, že je to depresivní, tedy ‚that is depressing‘
Vy jste z toho v depresi, tedy ‚you are depressed‘

In Brno I have found – proč předpřítomný čas?

most of caches
That is the reason, why = That's why :-)
, or in a village? myslím, že tady by to mělo býti bez čárky

jo, to jsem přehlédl, ale ‚most of the (my) caches‘
reason je ok, bez čárky

jo a víte, jak se vlastně CACHE čte? :-)

V prvním případě jsem použil předpř. čas, protože jsem chtěl vyjádřit je doposud mám založeno 2 cache (hodlám v tom pokračovat). A stejně tak v tom druhém případě.

Depressed – to je teda blbá chyba… :-(

U toho don't, jak vyjádřím: Já obvykle nenacházím moc caches?

Díky.

Myslím že se čte keš, :-D My tomu říkáme keška… :-D :-D Takže správně that's the reason why anebo that's why ? Děkuji

Přece „I don't find“ :-)

Ale vy jste napsal OWNED a to je vlastnit.

A co je to ‚založit‘? Já cache moc neznám… :-)

V tom druhém případěje normálně minulý. Našel jste je a hotovo.

Lepší je that's why

ano, čte se keš :-) ale lidi to vyslovují všelijak :-)

Myslím že se čte keš, :-D My tomu říkáme keška… :-D :-D Takže správně that's the reason why anebo that's why ? Děkuji

Napsal jsem owned, jako že doposavaď vlastním 2 kešky, zakladateli kešky se říká „owner“. Já jsem udělal chybu že jsem napsal I usually don't FOUND, tam má být FIND že ano? Děkuji moc :-D opravdu vás obivuji.

Obdivovat není moc za co :-)
V první větě napiště normálně ‚I own‘, že je plastníte.

Dobře, já si musím prostudovat kdy používat te předpřítomný čas ( myslím že se to tak jmenuje). ještě jednou díky.

ne nějak kaš? Nevim jak jsou na klavesnici znaky výslovnosti :-D

Ne keš.

ono je to K pak AE a pak taková ta vlnka, která označuje Š
uprostřed tedy není čisté E, ale ono se to tady nedá napsat…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.