Help for English

slovíčkooo

 

tuhle jsem četla tady na hfe nějaký článek nebo dělala test a objevila jsem tam někde uprostřed jedno úplně šílené slovíčko, které jsem si chtěla zapamatovat…ale samozřejmě jsem ho zapomněla…
hrozně moooooooc bych ho chtěla najít, jenže už jsem prohledala všechny stránečky, kde by to mohlo být a nic!
je to říkám šílené slovo – docela dlouhé, složité, divné a myslím, že začíná na de- :-D asi to znamená něco nevíte někdooo?? prosíím

Zatím jsem našel decaffeinated :-)

http://www.helpforenglish.cz/…-COFFEE.html

díky, ale to není ono, to nebylo tak normální a pro mě jasné

Když jsem procházel slovník, které slovo by to ještě mohlo být, napadlo mě: deforestation:-)

Ale to určitě taky nebude asi ono.

Vy ale umíte hledat jehlu v kupce sena! :-D

deliberation
determination
desperation
dedication
denomination
designation
deception
deterioration

ak ani jedno z toho, tak vzdavam :-D

jako fakt děkuju, ale niiic!
popravdě, už jsem projela longman exam dictionary, tam to naskakuje podle abecedy, a taky to tam nebylo safra, tž to vypadá, že to nebude na de-!! :shock: :? :-D
a opakuju: divnééé slovíčko, viděla jsem ho poprvé-jakože nikde jinde v textech doposud
anebo ještě jedna možnost…máte někdo mozillku?

Mozillu mám, ale co to má společného s tímto slovíčkem? :)

no že já nemůžu přijít na to, jak se tady dá ten panel nebo co vyhledat – jako na té stránce žj! jsem si říkala dobřééé kdybych tuhle funkci měla na té mozillce, tak projedu všechny navštívené stránky, což jsem už stejně udělala, a třeba by mi to vyhledalo!

no… co třeba INDIFFERENCE?

DETERGENT?

mozilla – dáš CTRL+H, v ní vybereš den, a pak dáš vyhledat třeba „Help“ a ukáže ti to všechny stránky helpforenglish, který si ten den navštívila.

nn, nic takového to není, to je docela známé-pro mě, kdybych si jen mohla vzpomenout, co to znamenalo…mám několik pomíchaných významů, tak nechci říkat něco konkrétního, abyste si nelámali hlavičky nad něčím, co není…
seqwence: to nemyslím, potřebuju vyhledávač slov na stránce, ne historii

aaaaa tedka jsem si vzpomněla, že mi to nešlo pořádně vyslovovat…jakože docela složitá výslovnost s apostrofem a jestli to jde, tak s dvěma…to asi nejde ne, já nwm

se dvěma apostrofy???

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.