Help for English

přijímačky z anglického jazyka

 

Dobrý večer
Potřebovala bych pomoc. Hlasím se na vysokou školu na UHK a bohužel potřebuji angličtinu k přijímacímu řízení. troufám si říci že časy a různé použití angličtiny zvládam na základní urovni. Myslela jsem si, že toto mi bude stačit, ale opak je pravdou. Jsou tam věty typu – The tailor made Joe a new ………………..Vyber: a) clothes, b) dress, c) suit, d) wear
Nebo: Did you read the ……………….. book? Vyber: a) all, b) whole, c) every, d) each → Takových to vět tam je asi 20. Vůbec si s nimi nevím rady, proč tam dali toto slovo a ne toto. Netuším kde hledat nejaké poučky, které by mi mohli pomoci. Věřím že mi pomůžete

U nás na webu máte tisíce takových otázek, které se samy vyhodnotí a dokonce vám počítač i vysvětlí, proč vaše odpověď byla špatná a proč je správně ta správná.

Jděte do sekce TESTY a začněte např. se seriálem USE OF ENGLISH.

Moc vám děkuji, popravdě se cítím trochu blbě, že to je, až tak mooc jednoduché. já Tu hledala všemožně po gramatice atd. Děkuji

To nic. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.