Help for English

Předpřítomný čas v kontextu

 

Moc děkuji za tyto stránky, pochopila jsem víc než ve škole, ale měla bych takové přání :-) díky těmto stránkám jsem předpřítomný čas pochopila jen mi dělá problém ho použít v normálním životě. Četla jsem i Předpřítomný čas v kontextu a hodně mi to pomohlo, bohužel byl pro mě text písničky moc složitý a sama bych si ho přeložit nedokázala. Proto bych chtěla požádat o např. text, ve kterém by se mohl vyskytovat předpřítomný čas. Nevím jestli by to bylo vůbec možné, ale kdyby ano moc by mi to pomohlo a snad bych nebyla samotná. Děkuji :-)

O předpřítomném čase měla být série článků… ale jaksi jsem se zatím dostal jen k tomu úvodnímu. Ale když je zájem, zařadím si to zpět do TO DO listu a dodělám to. Měl to být předpřítomný čas „krůček po krůčku“. No ale jinak obsáhlý článek o předpřítomném čase (+ mraky příkladů) obecně tu už je v sekci gramatika. Ten jste četla?

ano a vytiskla a udělala spoustu testů (spíš mimo tyto stránky), ale ta série článků by byla opravdu úžasná.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.