Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Re:

Ne, je to náš komerční produkt.

Re: Tablet

Náš software je zatím pouze pro Windows. Bohužel.

Chyba v překladu (určitý člen) ?

zdravím, procvičoval jsem si fráze a dostal jsem otázku na překlad:
„jet autobusem (konkrétním)“

Odpověděl jsem: „take the bus“, ale program mi napsal, že správně má být: „take a bus“.

je to pořádku?

Děkuji.

Vlastní lekce

Dobrý den, mám stejný dotaz jako pán přede mnou. Uvažuji nad zakoupením tohoto programu. Ale chci se učit především slovíčka z učebnice (kterou potřebuji do kurzu). Lze si potřebná slova vyhledat z programu a dosadit do vlastní lekce? Pokud je to možné, přehrají se (zvukově) zvolená slova? Dále bych se chtěla poradit zda zakoupit Licenci Single nebo Family, když budu program využívat na třech různých počítačích – např.doma na notebooku, u rodičů, popř. v práci? Stačí vždy zadat nějaké heslo? Je lepší tedy zakoupit i CD? Mnohokrát děkuji za odpověď

Re: Vlastní lekce

Ano, jak píšu v textu výše:

Hlavní síla však spočívá v tom, že si každý student může jednoduše vytvářet své vlastní okruhy slovíček a z těch se potom nechat zkoušet. Můžete si vytvářet lekce podle učebnice, kterou ve škole probíráte, podle knihy, kterou právě čtete, vypisovat si slovíčka z písniček, filmů, seriálů, článků v novinách apod.

Licence single je určena jednomu uživateli na jednom počítači. Nemáme ale obecně nic proti tomu, když jeden a tentýž uživatel používá program na dvou či třech svých počítačích. Kdyby uživatelů mělo být více, už by bylo dobré zakoupit si licenci FAMILY.

Re: Re:

mohu si dobu než se hodiny objeví sama prodloužit?

Dobrý den, bylo by možné na stránkách doplnit také slovníček z učebnice New ENGLISH FILE Pre-Intermediate? (Pro možnost importu do Word Manageru) Mnohokrát děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kaculik7 vložený před 13 lety

Dobrý den, bylo by možné na stránkách doplnit také slovníček z učebnice New ENGLISH FILE Pre-Intermediate? (Pro možnost importu do Word Manageru) Mnohokrát děkuji

Re:

Rádi bychom měli i další učebnice, není to ale v současné době v našich silách.

demo

ahoj,chtěla jsem si an vyzkouseni stáhnout tu demo verzi,tu sem stáhla,ale nejde mi spustit :-( vyskočí okynko s error :-( poradite mi?

Re: demo

Musíte napsat, o jaký error se jedná.

Re:

Kontaktujte prosím naši technickou podporu.

přenesení lekce

Dobrý den, Váš program ve verzi family jsem koupila před asi dvěma měsíci pro sebe a děti a jsme moc spokojeni.Děti byli dokonce ve škole pochváleni za výslovnost :). Já používám program na dvou počítačích a zatím se mi nepodařilo „vypátrat“ jak přenést vytvořené lekce z jednoho pc do druhého.Možná dělám jen někde chybu, tak prosím o radu. Jinak za program i vaše stránky moc děkuji a doporučuji.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od mimicha vložený před 12 lety

přenesení lekce

Dobrý den, Váš program ve verzi family jsem koupila před asi dvěma měsíci pro sebe a děti a jsme moc spokojeni.Děti byli dokonce ve škole pochváleni za výslovnost :). Já používám program na dvou počítačích a zatím se mi nepodařilo „vypátrat“ jak přenést vytvořené lekce z jednoho pc do druhého.Možná dělám jen někde chybu, tak prosím o radu. Jinak za program i vaše stránky moc děkuji a doporučuji.

Re: přenesení lekce

Dobrý den,

děkujeme za slova chvály.

Program obsahuje přímo funkci Export a Import. Export naleznete pokud zvolíte Editovat lekce a Import v hlavním panelu Výběru lekcí.

V případě jakýchkoliv otázek mě prosím kontaktujte na adrese support@vitware.cz

pro mobil

Nepočítáte náhodou s verzí programu pro smart phone? Díky.

Re: Chybička v programu?

Stalo se mi to taky,ale stačilo mi lekci uzavřít a znovu spustit a vše bylo ok.Byl to jeden ze sta pokusů,takže mě to nerozhodilo ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.