Help for English

Testy

 

Ale on neni v nabidce…

jaj, tak takto je to. Díky.

Ještě něco:

1. ..... bad weather at the airport all flights have been delayed.
/there is/ there is a/ it is/ it is a/
Bude to něco s there, ale nevím jestli tam patří člen neurč.

2. The rent ..... regularly until roof fell in.
/was having paid / paying/ was paid/ will be paid/
Dal bych nejradějc předmin. čas, ale ten to není – tak C?

3. He paid ..... in five-pound notes.
/how much the car/ for the car/ the car for/ the car
Nevím jestli s for nebo bez for.Asi ale B

4. I'll take down your name and address in case you ..... as a witness.
/are needed / need / will need / will be needing
áčko?

5. Would you like some cake? Theres's ..... more of it.
/ plenty / enough / many / lots of
áčko?

no, toto je nekonečné… jen se zeptám, jestli si zkoušíte testy, které máme u nás na webu. Je zde už téměř 4500 podobných otázek, které sem píšete a všechny jsou okomentované a všechny odpovědi (správné i špatné) vysvětlené.

Jen nedokážu pochopit, proč děláte testy, ke kterým nemáte odpovědi ani vysvětlivky, když existují zadarmo stejné testy se vším všudy.

Škoda času, vašeho i našeho.

Bohužel k testům nemám výsledky.Jsou to ukázkové testy k přijímačkám na vysokou.Dal mi je kamoš,abych si mohl vyzkoušet na jaké úrovni ty testy jsou.
Většinu odpovědí znám,a když ne,tak to řešíme s kámošem,ale on tu teď není.Myslel jsem,že když je to helpforum,tak mi někdo poradí,pže by to snad taky mohlo někoho zajímat.Je ale fakt,že jsem to asi neměl dávat na forum pro začátečníky.

  1. samozřejmě jsem tím nemyslel, že se tady na to zeptat nemůžete… jen mi to přijde škoda času. Přesně z toho důvodu jsem totiž začal testy USE OF ENGLISH u nás na webu připravovat… aby už studenti nemuseli procházet tyto nevysvětlené testy. Ale jak je libo.
    1. máte pravdu, na helpfórum pro začátečníky to rozhodně nepatří.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.