Help for English

SPECIAL setkání HFE

 

Proč ne, vždyť je to super :)

Kdyz jsem zacala cist toto vlakno, malem se o me pokusil infarkt, jak jsem blesku rychle zacala hledat diar a datum 13. brezna, zda ten den mam volny ci ne … ted uz me srdce tluce klidneji a radeji si vsechny cervnove vikendy krouzkuju, at se mi tam neco nevetre :) Rada bych se tez pripojila k setkani a pokud mohu hlasovat, tak jsem pro Pardubice :) Ale varuji vas, byla jsem tam jenom jednou, takze kdyz se tam ztratim … :)

V Pardubicích se neztratí nikdo, kdyby byl problém, od rána budu všude vylepovat ukazatele „sraz h4e“ aby nikdo nemohl odbočit jinam :D

Už se těším až se setkáme i já jsem schopná 10minutovou cestu urazit za dvě hodiny. :-D

V Pardubicích jsem ještě v hospodě nebyl, jen kdysi jsem tudy projížděl stopem :-D rád napravím, už by se mi docela hodilo domlouvat termín – Marku, stojí tomu něco v cestě?

Květen nebo červen?

Já bych byl pro květen, protože celý červen budu asi mimo.

Já bych volila také květen, protože se těším a také pro to, že kdyby něco nevyšlo je spousta času na náhradní termín.

no, psalo se tu o červnu, který mám kromě prvního víkendu zatím volný… v květnu už by to u mě šlo pouze o víkendu 15. května, a to bych přijel oslavit své narozeniny :-)

No tak pojďme popřemýšlet o 15. květnu :-D

Já a Janička by jsme byli pro 15. května, kdyby to tak vyšlo, bylo by to supr. :-)

S 15 květnem taky souhlasím.

Tak tři ze čtyř nejdůležitějších mužů na HFE je pro, tak ještě Roman a mohli bychom už plánovat. :-)

Já bych myslím toho 15/5 taky mohl :-)
Snad se nestane něco neočekávaného… :-)

Ok, budiž to tedy 15. května.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.