Help for English

SPECIAL setkání HFE

 

Jo, já vím, také bych je ráda viděla, LionessCz je nezapomenutelná, i s manželem, musí být zážitek se s ní setkat, omlouvám se všem věrným, které jsem nevyjmenovala,ale prostě přijeďte a pak povykládáme. A Littlewolf jsem napsat chtěla, ale má trošku složitější přezdívku a já si prostě nevzpomněla, jak se píše. To platí i o Gotsweeting nebo jak.

15. kveten je fajn :)

ROFL, výstupy s obsluhou mě pobavili :D „Je vás víc, tak můžete zaplatit víc“ :D

Ahoj všichni,
na sraz bych velmi ráda přišla, a pokud by to bylo 15. května tak by to bylo úplně super. ale pokud by se to ještě nějak změnilo na červen, tak to už bych asi nemohla.
S Pardubicemi samozřejmě souhlasím, a pokud jde o konkrétní podnik tak se přizpůsobím, to je mi celkem jedno.
velmi ráda se z mnohými z vás opět uvidím :)

týý jooo! koukám, že už bylo rozhodnuto, jsem chtěla hlasovat pro červen, nejlépe 13. v sobotu, aby to bylo naše výročí…ale nevadííí, pro 2. historický sraz hfe vše!! tedka mě napadlo, doufám, že maturantům tenhle termín nebude vadit, nevím, o kolika lidech vlastně píšu, ale určitě budou mít hlavu plnou všeho možného…no celkově je nás už dosti že? skvělééé :-)

Však on Vám ten únik před maturitou určitě pomůže… přece se nemůžete pořád jenom učit… ne? Všeho s mírou…

Vypadá to, že už se to začíná hezky rýsovat, nechceš už to, Marku, zveřejnit? I když chápu, že ne každej má rozplánováno na rok dopředu jako já :?

jasně, já vím, však to mě jen napadlo, kdybych byla v té situaci, určitě bych unikla a na sraz zavítala!

ja jsem maturant, este sem se na maturitu neucil, uz bych ale mel, ale na sraz bych urco prijel :-)

Jo, asi to zveřejním. Jdu na to.

Téma zavírám. Bylo otevřeno nové vlákno.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.