Help for English

Překreslené ikonky

 

Konecne je ze me kocka, teda ja mam fousky :-) . Nekde jsem tu narazila na Honyka, ten ma taky peknou drbu :-D.

Nebo Roman298 je taky dobrej :-D

i Eowyn se mi líbí a Dipsíkovi to moc sluší. Lamice je opravdu jako ďábel a Hum4nfrog si polepšil :-D :-D :-D

Moji favorité jsou hlavně Hum4nfrog, Eowyn a tomasnovella. Dipsík se také moc povedl. :) Good work!

Mě se líbí Honza (McK) :D TO taky nemá chybu :D ta rtěnka :D

Mně se líbí celá stránka, to je přehlídka!!! :-D
Petr Hudík :-D

Jen se mi smějte! :-D

Dipsík vypadá moc roztomile a Roman298 mě rozsekal :D:D Fakt moc pěkná práce! :)

nooo všichni tady píšou, jak si toho hnedka všimli, jak koukali, co to jee, a já nic! jsem se koukla na tu soutěž a pak na komentáře a až tam jsem se dočetla něco o Markově svatozáři a samozřejmě o tom, jestli to není apríl a tak, tak potom jsem se koukla na toho Marka a najednou jsem viděla ty ostatní, že jsou ‚vytuněné‘ a pak konečně na svouu aaa… :-D

a pilda je taky šílený, ty vlasy!

Myslím, že by si Marek mohl tu svatozář nechat po celý rok, za ty všechny články, který pro nás píše :)

Jen mi ten ďábel nesedí k Romanovi Svozílkovi :)

georgia: děkuji, to mám, abych Vás dobře slyšel :-D

Moc pěkná přehlídka, opravdu se bavím :-)

Skvělé. A Roman Svozílek? Ten vyplazený jazyk svědčí o tom, jaké ďábelské a zapeklité články si zase pro nás připraví? Heč? Na 10 stránek strojopisu :-D Tak si to hezky užívejte, já musím do práce, ale večer ještě snad stihnu zkouknout, co přibylo. :-D

Roman je urcite dabel :-), dabelsky dlouhe clanky ;-) a dabelsky dobre recepty.
Ale Petrovi ty usi moooc slusi :-D.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.