Help for English

Anketa

 

Napadá vás nějaká pěkná anketa na hlavní stránku?

Mě by např. zajímalo, kdo dává přednost britské nebo americké angličtině: mám na mysli poslech = libozvučnost, srozumitelnost apod.
Nevím ale, jestli už náhodou podobná anketní otázka neproběhla.
(archiv anket tu asi nikde není, že?)

když budete podruhéhlasovat v anketě, kde jste už hlasovala, upozorní vás to a nabídne možnost ‚zobrazit všechny ankety‘

(sice nevím, rpoč to tu tak máme, ale je to tak)

Aha, díky.

BTW jsem tam zjistila, že prakticky ve stejnou dobu (13.10.2007) proběhla téměř identická anketa jako současná (Jak jste spokojeni se svým vyučujícím angličtiny)

byli byste pro, uspořádat miss/mr. HFE? a)ano, b)ne :-D
…joke 8-) …

Co třeba – co vám jde líp/hůř? Listening, speaking, writting, grammar, vocabulary?
Nebo – jak si obohacujete slovní zásobu? Vypisuju si slovíčka, čtu články a knihy v originále, poslouchám mluvené slovo… (víc mě teď nenapadá, zcela jistě je více možností)
Co je pro vás nejnáročnější oblast gramatiky – frázová slovesa, předložky, členy (u mě členy vedou), slovesné časy…

Máte zájem o reálie Anglicky mluvících zemí? US,UK Austrálie, Kanada, Znáte historii zemí _ viz výše?
Líbí se Vám písničky a texty k nim na Hfe? Vypňujete testy? Líbí se Vám sekce Učíme se s hudbou? (Mně moc), Písničky a testy Vás – nudí, obohacují, učí, jsou zábavné?
Jak se Vám líbí seriál Chad Vader? Přivítali byste informací o seriálech?
Soutěží se zúčastňujete – s nadšwním)já) , s očekáváním výhry, s nudou
Myslíte, že gramatika na Hfe a její vysvětlení je na HFE vyčerpávající? Chybí článk články pro elementary, – pre-intermediate, – intermediate, – upper atd.?
Vítali byxste více testů? Vyplňujete je – náhodně, vedu si statistiku,
Mám pokračovat? :-D Kldně :-D

Vy jste nevyčerpatelná studnice nápadů. Myslím, že Marek má s anketami vystaráno na pětiletku :-)

Yes :-D :-D a to není všecko – Zúčastňujete se komentářů na hfe – přečtu si je – reaguji – nebaví mne – baví mne
Jakým typům článků dáváte přednost – zábava – gramatika – výslovnost – nauka
Myslíte, že byste uměl přispět k článkům – obsahem – kresbou – vysvětlením – zkušenostmi
Líbí se Vám Honyk?
:-D Ano – ne – ujde – frajer! :-D atd a ještě to není všecko :-D

No myslím, že tu poslední otázku by si Marek nedovolil dát na server ani na Apríla :-)

Heej, kde máte ikonku?

Taky ji nevidím :)

možná uploadoval novou a ještě není schválená.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.