Help for English

Překreslené ikonky

 

Příští rok by mohly být nové ikonky :) Vsadím se, že Marek určitě zas něco vymyslí.

Že já tradici aprílových žertíků zaváděl. Už loni jsem si říkal, že mě nic nového originálního nenapadne…s čím mám proboha přijít příští rok???? Ach jo. :-)

Když nebude Marku nic, bude to určitě též velké překvapení :-D 8-) Hlavní je, aby Vás práce na HFE bavila a ne svazovala.. takže žádné závazky do budoucna.. užívejte si jaro! Hezký den! :-D

Právě ikonky by nám připoměly, že web neprodáváte, že vaše vtípky jsou aprílové a teda máte hodně vysoko nasazenou laťku po letošním aprílu, nezávidím Vám. Takže radím, nechte pozměněné ikonky tak den dva, než se nabaží ti, kteří sem chodí a zaslouží si to a pak to smažte a nechte si tento nápad na příští rok, to se pozapomene, přibydou další a my se pobavíme ještě víc. Tohle je jeden z nejoriginál­nějších Vašich nápadů a já to moc oceňuji, svoji ikonku, mám ji samozřejmě ofocenou a všem ji ukazuji a jsem na to pyšná. A každý mi můj web závidí. Jen více takových fantazijních a úžasných nápadů. :-D :-D

georgia: dobrý nápad, ikonky po velikonocích zase schovám. :-)
Díky za Vaši přízeň.

Mk

ROFL, ted jsem videl Tomase :D :D :D

:D Tak i já jsem se pobavil:) A na druhém místě mám č.7853!

no teda,ted sem videl svoji ikonku :-D

Jaká změna ikonek? :-) Já tuhle diskuzi nějak prospal :-)

teď jsem autorizoval nové ikonky a koukám, že se někomu moje vytuněný ikonky zalíbily. :-)

trosicku :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.