Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Re:

S takovými věcmi se prosím obraťte na naši technickou podporu. Děkuji.

Někde

jsem četla, že v programu lze vytvářet nové okruhy ze svých slovíček (které tam sama vložím) je to pravda? v programu jsem nic takového nenašla

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elki4001 vložený před 12 lety

Někde

jsem četla, že v programu lze vytvářet nové okruhy ze svých slovíček (které tam sama vložím) je to pravda? v programu jsem nic takového nenašla

Re: Někde

Omlouvám se, už jsem to našla

Zkoušení angličtina-angličtina

MOžná to tu už padlo, ale může mi někdo poradit s nastavením diktátu anglických slovíček a odpvědí též v anglině? Ačkoli to v základní nabídce je, jakmile mě to hodí do nastavení, už je tam pouze nabídka z angličtiny do češtiny a naopak. Díky za případnou radu, tohle mi dost chybí.
Ještě dodatek – poměrně často mi program padá, i když ne při zkoušeních, spíše při různých editacích.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gabas vložený před 12 lety

Zkoušení angličtina-angličtina

MOžná to tu už padlo, ale může mi někdo poradit s nastavením diktátu anglických slovíček a odpvědí též v anglině? Ačkoli to v základní nabídce je, jakmile mě to hodí do nastavení, už je tam pouze nabídka z angličtiny do češtiny a naopak. Díky za případnou radu, tohle mi dost chybí.
Ještě dodatek – poměrně často mi program padá, i když ne při zkoušeních, spíše při různých editacích.

Re: Zkoušení angličtina-angličtina

Ještě to upřesním – ideální by byl pouze diktát – bez obrázků, vysvětlení, písemného zobrazení, čistě jen zvuk. Jde to někde nastavit?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gabas vložený před 12 lety

Re: Zkoušení angličtina-angličtina

Ještě to upřesním – ideální by byl pouze diktát – bez obrázků, vysvětlení, písemného zobrazení, čistě jen zvuk. Jde to někde nastavit?

Re: Re: Zkoušení angličtina-angličtina

Ano, to by mělo být už předem nastavené, není? Vyberete lekci, spustíte zkoušení, v nastavení zvolíte Diktát slov, a už to jede. Řekne to slovo, vy slovo napíšete a jede se dál.

Re: Re: Re: otázka okolo nastavenia

To bohužel nejsem schopen odhadnout.

Vkladani vlastnich slovicek

Dobry den,
nevim, co delam spatne, ale kdyz si do Word manageru vlozim sva vlastni slovicka, tak trebaze slovicko prepisi spravne, ukaze se mi hlaska, ze je to spatne. Nevite, cim by to mohlo byt?

iphone/ipad

Dobry den, chysta sa WM aj pre iphone/ipad? To by ma dost potesilo.

slovenská verzia

Pán profesor, môžu si Word Manager kúpiť už aj Slováci? Ja mám kúpený LanguageLab a som s ním spokojná. Ale WM je krajší.

slovenska verzia

Aha našla som, že je už slovenská verzia, ale predáva sa za 29,30 – verzia Family. Je to ono?

Jsem zklamaná…je jen pro Windows. A pro iMac zase nic…Nebude do budoucna i pro Apple?

Do budoucna bude ještě něco daleko lepšího. Už na tom pracujeme. Určitě musíme reagovat na rostoucí počet Maců, Linuxů a mobilních platforem.

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ako to funguje s tým vytváraním vlastných lekcií. Požívam iba slovíčka zo zabudovaného slovníka tak ako sú tam? Neviem si to celkom predstaviť, keďže AJ má viac významov na jedno slovko. Ak si povedzme chcem vytvoriť lekciu k nejakému článku, chcem si pamätať význam, ten ktorý je tam. Dá sa tam vybrať konkrétny význam? Prípadne si tam nejako dopísať príkladové vetu alebo tak? A ešte by som sa chcela spýtať, ako funguje tá family licencia. To je na určitý počet užívateľov? ďakujem :-)

Když si zadáte slovíčko, které chcete přidat do lekce, vypíší se všechny významy, které máme ve slovníku. Z nich si jednoduše dvojklikem vyberete ten, který potřebujete (který je např. v textu, který právě čtete). No a kdyby tam daný význam náhodou nebyl, lze si vytvořit nové slovíčko, kam si můžete napsat cokoliv.

FAMILY licence je určena pro jednu domácnost, tedy klidně na deset počítačů, pokud jich doma má člověk deset. Obvykle se jedná o to, že např. jeden počítač mají rodiče a děti mají také svůj. A aby se mohli každý učit na svém počítači, je potřeba zakoupit si FAMILY licenci.

SINGLE je pro jeden počítač, tedy může se učit celá rodina (každý si vytvoří svůj účet a ten pak používá) ale na jednom počítači.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.