Help for English

ANDROID aplikace...

 

Dobrý den, vím,že toho máte hodně,ale prosím zkuste si udělat čas a nechte si od někoho vytvořit program na učení slovíček pro OS android. Jsem pevně přesvědčen, že s uživatelskou základnou jakou máte(helpforen­glish.cz) se Vám vynaložené peníze několikrát vrátí… PS: proč se mám učit slovíčka v PC(ten váš program) když se je můžu učit zadarmo online…ALE aplikace v telefonu, na zabití nudy, když někde čekám je něco jiného a tu stovku za aplikace bez problémů zaplatím..jen chci stejné okruhy jako na wabu,ale hlavně výslovnost… Popřemýšlějte prosím o tom…

Co já vím, tak na Androidu již spousta takových aplikací je.
Mimochodem, vytvoření kvalitní, i malé, aplikace a nějaký následný vývoj je velice drahý – v řádech desetitisíců!

ale žádný není pořádný, který by mně nahradil výuku slovíček z helpforenglish­.cz…no určitě by to nebylo tak nákladné, jako world manager a s tolika lidmy co navštěvují tyto stránky by se náklady ryhle vrátily…

Obávám se, že samotný vývoj aplikace by byl velice nákladný, a to ještě nepočítám následnou podporu atd. Navíc do „jisté návratnosti“ je nutné započítat, že ne všichni uživatelé mají právě Android a ne všichni by podobnou výuku využili.

Samozřejmě v mobilních zařízeních vidíme velkou budoucnost a máme v plánu se jim věnovat.

Zdravím a přikláním se též k aplikaci pro IOS :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.