Help for English

Pobyt v zahranici, uzitecna kniha sebou?

 

takze verdikt? Myslite ze zadna jina kniha by nesplnila to co ocekavam, to co jsem popsal vyse. Prosim o uprimnost, v opacnem pripade bych ji nekupoval…dekuju

zatím, když jsem jela někam na dýl, tak BoE jela taky. Nejenom, že jsem se “učila angličtinu” – je to totiž i docela vtipné, takže jsem ani neměla pocit, že bych se něco učila. Už si ji ale budu muset nechat svázat v knihařství :-)

Momentálně se někdy bavím tím, že když někde zaslechnu nějaký zajímavý obrat, tak si pročítám “články” v BoE a hledám jak to je použito v kontextu.

Do zahraničí bych ale bez slovníku nejela. I BoE předpokládá, že si spoustu věcí najdou studenti ve slovníku – proto tam nejsou např. překlady – ale najdete je (některé) na těch stránkách.

Vykladovym slovnikem jsem si uz vybavil svuj telefon. EXACTLY!

“Momentálně se někdy bavím tím, že když někde zaslechnu nějaký zajímavý obrat, tak si pročítám “články” v BoE a hledám jak to je použito v kontextu.”

To je presne ono. Kde se mam jinde ucit slovni obraty, musim mit nejaky zdroj a pak je teprve muzu pouzit a pokud toto BoE nabizi, je “vymalovano”

A jeste me napadla jedna vec. Nasel jsem doma toto:

http://www.novepocitace.cz/…mp3-formatu/

je to celkem hezky zpracovane, dle abecedy opravdu 2000 frekvento­vanych slov. Znate nekdo?

pro BoE si jedu zitra a jiste ji beru. Jsme o ni presvedcen. A jelikoz s sebou nechci do ciziny tahat tisice veci- otazka: Kdyz budu mit s sebou BoE je treba jeste vyse uvedena publikace? Zadam odpoved od lidi co jiz v ruce BoE drzeli. Dekuji

buck1: na jaké úrovni (odhadem) je tvoje angličtina? Jestli totiž potřebuješ něco takového jako je teprve! 2000 nejpouží­vanějších slov, tak to budeš nejspíš zklamaný, protože BoE tě zmate – už jenom tím, že jich používá minimálně 7–8 tisíc, ne-li víc.

Odhadovala jsem tě na někoho, kdo si je jistý základama, jinak bych ti tak hutné čtení doporučila jen s varováním, že to není jednoduché čtení a spoustu gramatických věcí si v tom musíš najít sám – tzn. v případě, že o nich máš tušení.

3000 nejpouží­vanějších slov uvádí např. i Oxfordský výkladový slovník

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 12 lety

buck1: na jaké úrovni (odhadem) je tvoje angličtina? Jestli totiž potřebuješ něco takového jako je teprve! 2000 nejpouží­vanějších slov, tak to budeš nejspíš zklamaný, protože BoE tě zmate – už jenom tím, že jich používá minimálně 7–8 tisíc, ne-li víc.

Odhadovala jsem tě na někoho, kdo si je jistý základama, jinak bych ti tak hutné čtení doporučila jen s varováním, že to není jednoduché čtení a spoustu gramatických věcí si v tom musíš najít sám – tzn. v případě, že o nich máš tušení.

3000 nejpouží­vanějších slov uvádí např. i Oxfordský výkladový slovník

Prosel jsem SS a VS s anglictinou jsem nikdy problemy nemel. Navstivil jsem nekolik anglickych mluvicich zemi v anglii jsem stravil ctrvt roku, domluvim se bez problemu. Ale je to velice jednoducha anglictina. A na tomto bych chtel stavet.

Beru odpoved jako: “zbytecnost!” moc se ptam vim. :-)

rozumím, pak souhlas s BoE a příjemné počtení :-)

Ještě trošku doporučím další poklad: Practical English Usage

a z fóra: http://helpforenglish.cz/…m/topic/8542

Kdyz si ctu BoE, tak co chvili narazim na frazi typu “Je, presne tohle jsem chtel nedavno rict a nevedel jsem jak”. Tak si to napisu a druhy den se snazim vest rozhovory tak, abych to co nejdriv pouzil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 12 lety

Kdyz si ctu BoE, tak co chvili narazim na frazi typu “Je, presne tohle jsem chtel nedavno rict a nevedel jsem jak”. Tak si to napisu a druhy den se snazim vest rozhovory tak, abych to co nejdriv pouzil.

:D No to je presne ono!!! Presne toto si rikam kazdy den a pro tyto ucely jsem doposud pouzival v komunikaci emailem GOOGLE TRANSLATOR- hrozny ze jo!!! No vidim ze BoE bude presne pro tyto ucely. nachytat nekde “zdroj” a pak procvicovat a procvicovat. a s BoE dosahnou obojiho- ucebni zdroj a procvicovani- kazdodenni mluveni= efektivni uceni. aspon ja to tak vidim! Zejtra vyrzim pro knihu. diky moc diskutjicim zde!

Toto vlakno mi pripada ako reklamna kampan na BoE :-)

Myslím, že ne. Jde jen o zkušenosti a postřehy uživatelů na tu knihu. Taky si myslím, že, když někdo doporučuje programy Smart Tests, Word Manager nebo PEU nedělá to jako součást reklamní kampaně :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nemarek vložený před 12 lety

Toto vlakno mi pripada ako reklamna kampan na BoE :-)

to nemarek: Mohl byste prosím nabídnout alternativu k tomu, co buck1 hledá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 12 lety

zatím, když jsem jela někam na dýl, tak BoE jela taky. Nejenom, že jsem se “učila angličtinu” – je to totiž i docela vtipné, takže jsem ani neměla pocit, že bych se něco učila. Už si ji ale budu muset nechat svázat v knihařství :-)

Momentálně se někdy bavím tím, že když někde zaslechnu nějaký zajímavý obrat, tak si pročítám “články” v BoE a hledám jak to je použito v kontextu.

Do zahraničí bych ale bez slovníku nejela. I BoE předpokládá, že si spoustu věcí najdou studenti ve slovníku – proto tam nejsou např. překlady – ale najdete je (některé) na těch stránkách.

To byla rychlost při vyhledání nového odkazu :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.