Help for English

Náhodné odhlašování

 

Od spuštění nové verze HFE se bohužel stává, že systém náhodně uživatele odhlašuje. V systému samotném je nastaveno, že při zaškrtnutí by políčka “zapamatovat” by měl uživatel být přihlášený 60 dní.

Stává se Vám, že Vás systém automaticky odhlašuje? jste přihlášen(a) na více počítačích? využíváte i některé naše sesterské weby (čeština, španělština, latina, němčina)?

Děkuji za odpovědi.

Ano odhlašuje mne pravidelne pokaždé, i když treba nevypnu komp, jen sem od nej dél pryč.

Ano, i mě to odhlašuje samovolně, ale spíš v situaci, kdy jsem delší dobu pryč od PC. Přihlašuji se na dvou počítačích (z práce a z domova), ale odhlašuje mě to jen z toho doma. Využívám i sesterský web čeština, ale minimálně.

Jsem na tom stejně. Odhlašuje mě to nahodile i několikrát za večer. Používám Chrome. Na sesterské weby nechodím vůbec. Používám na jednom p. Sem tam na notebooku, ale ne často.Samozřejmě zaškrtlé pamatovat při přihlášení.

Mimochodem, když jsem chtěl opravit komentář co jsem ted napsal, tak vyběhla hláška:
Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500

Asi do včerejška mě to taky odhlašovalo (používám Chrome), teď se tváří že ok, ale už si nepamatuju, jestli jsem zaškrtávala zapamatovávací políčko…

jo,jo, mě to taky odhlašuje skoro pravidelně každý den.To samé jako “swimmer”.

už to bylo v pohodě a včera večer a dneska jsem byla zase odhlášená. “zapamatovat” je zakliknuté.

Potvrzuji. Dnes i včera mě to samo odhlásilo, a to jak doma, tak v práci.

Nahrál jsem na systém novou verzi, je pravděpodobné, že to všechny uživatele odhlásilo.

Nedokážu posoudit do jaké míry to situaci zlepší, protože se chyba zřejmě projevuje pouze při zátěži, kterou na vývojovém stroji nedokážu simulovat.

Pokud to bude nadále zlobit, můžete prosím vyzkoušet vymazat cookies, ať víme, zda se nejedná o nějaký důsledek starší verze.

Zdravím,
už ma to neodhlasovalo, ale cca dva dni späť zase začalo a teraz dokona niekoľkokrát za deň.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 12 lety

Od spuštění nové verze HFE se bohužel stává, že systém náhodně uživatele odhlašuje. V systému samotném je nastaveno, že při zaškrtnutí by políčka “zapamatovat” by měl uživatel být přihlášený 60 dní.

Stává se Vám, že Vás systém automaticky odhlašuje? jste přihlášen(a) na více počítačích? využíváte i některé naše sesterské weby (čeština, španělština, latina, němčina)?

Děkuji za odpovědi.

Odhlásilo mě to z pracovního PC a už se mi nepovedlo znovu se přihlásit; doma mě to odhlašuje též, ale přihlásím se bez problémů. V práci máme IE (myslím, že windows 7), doma Mozillu nebo alternativně Operu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Těthalka vložený před 12 lety

Odhlásilo mě to z pracovního PC a už se mi nepovedlo znovu se přihlásit; doma mě to odhlašuje též, ale přihlásím se bez problémů. V práci máme IE (myslím, že windows 7), doma Mozillu nebo alternativně Operu.

V případě, že se nemůžete přihlásit, vyzkoušejte prosím promazat cookies. (http://support.microsoft.com/kb/278835/cs)

Stále to odhlašuje, IE8, Mozilla.

Stále odhlašuje, jeden den se přihlásím a druhý jsem už zase odhlášená…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.