Help for English

vzkaz pro pana Víta

 

Na smart tests máte v úrovni elementary, test – intermediate grammar test 1 – po přečtení smažte.

Dobrý den,

v rámci našeho webu můžete posílat soukromé zprávy, není potřeba psát podobné věci do diskuse.

Děkuji za připomínku, ve Smart Tests prověřím.

Zdravím. Jsem totální samouk, třicátník a vždy, když mám před nějakým pohovorem či přezkoušením, vracím se na tyto stránky. A i když pilířem měho studia je četba, slovník a filmy s titulky, bez těchto stránek bych byl ještě někde hodně daleko vzadu se všemi těmi těžkopádnými učebnicemi. Takže děkuji Vám a komukoliv, kdo přiložil ruku k tomuto bohulibému dílu, tisíckrát.
Přeji mnoho úspěchů.
R. Kamal

Dobrý den pane Víte,
stránky s angličtinou jsou moc pěkné,a těším se na další vložené nové příspěvky . . . ale chci se zeptat jak je to s němčinou.Tam to trochu vázne.I v němčině bych postrádala takovou uroveň příspěvků,jako na tomto webu angličtiny. Prosím odpovězte mi 8-) :-D

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat zda-li nevíte, kde bych mohla stáhnout CDčka ke knihám Headway?

Děkuji a nashledanou:)

Nevím. Doporučuji koupit.

Nevím kam to mám napsat, ale chtěl jsem Vám moc poděkovat (kolektivu) za tento web. Díky vašim stránkám se ode dneška mohu pyšnit maturitou, kterou jsem vykonával dálkově. Pomohlo my to hodně. Opravdu díky a přeji mnoho úspěchů do budoucna.

Molnár Jan :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.