Help for English

Penguin dictionary - tip

 

Dnes jsem si prohlížel katalog knižního klubu a všiml jsem si nabídky výkladového slovníku The penguin english dictionary jen za 200Kč (pův. cena 600Kč).
Tak jsem jel do knihkupectví a byl jsem překvapen co to skutečně je. Očekával jsem že to bude nějaká menší kniha, kterou bych si vzal když pojedu nějak pryč. Ovšem kniha je pěkný macek, má 1600 stran (Bible má zhruba o 300 míň).
Když ji srovnávám s výkladovým slovníkem od Longmanu, je Longman přehlednější díky barevnému rozlišení, znakům.
Ale jak ti zkušenější říkají je lepší mít více výkladových slovníků a porovnávat. Tak jsem spokojen. Za ty peníze…

Kniha je dostupná v prodejnách knižního klubu http://www.knizniweb.cz/ po celé republice.

lákavé, ale myslím, že mi to nestojí za to být minimálně 2 roky „obtěžován“ různými akčními nabídkami, které „musíte mít“.

Pokud se anglicky teprve učíte, takový slovník si nepořizujte. Potřebujete slovník pro studenty a ne slovník pro rodilé mluvčí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.