Help for English

Slohová práce

 

Ahoj,mám za úkol napsat slohovou práci při které mám napsat e-mail své lektorce angličtiny.Mám se jí omluvit za ztrátu vypůjčené od ní učebnice angličtiny a vysvětlit jí jak, kdy a kde k tomu došlo a navrhnout řešení. Napsal by mi alespoň někdo osnovu, tak abych to měla alespoň na 70 slov ? Moc by mi to pomohlo,předem děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lucifikx vložený před 12 lety

Ahoj,mám za úkol napsat slohovou práci při které mám napsat e-mail své lektorce angličtiny.Mám se jí omluvit za ztrátu vypůjčené od ní učebnice angličtiny a vysvětlit jí jak, kdy a kde k tomu došlo a navrhnout řešení. Napsal by mi alespoň někdo osnovu, tak abych to měla alespoň na 70 slov ? Moc by mi to pomohlo,předem děkuji.

Já nevím, ale jestli se chcete něco naučit, tak byste to asi měla nejprve zkusit napsat sama. Tady Vám pak určitě někdo rád překontroluje výsledek nebo poradí, ale dělat to za Vás je podle mne kontraproduktivní.

Přesouvám vlákno na Help forum.

Nepsala jsem, že chci slohovku napsat celou. Jen návod na osnovu..,ale už v pohodě,zvládla jsem to sama díky :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lucifikx vložený před 12 lety

Nepsala jsem, že chci slohovku napsat celou. Jen návod na osnovu..,ale už v pohodě,zvládla jsem to sama díky :)

Tak to je dobře. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.