Help for English

Angličtina v mateřské školce

 

Dělá, ale potřeboval by nějak dokopat k tomu, že aktivní znalosti jsou taky potřeba.

Uvidím, jestli to nakonec “klapne”, každopádně děkuju za tipy! Zatím se mi asi nejvíc líbí Cookie and friends, ale stejně se nejdřív zašiju na několik hodin v knihkupectví… (Taky co víc si přát, všude samé knížky!!!:-) )

Doporučuju Playing English Hravá angličtina + CD od Sylva Doláková…

Když je dobrá konstalace hvězd, tak s jedním synem si nejdřív doma anglicky povídám a pak s druhým se dívám na anglický seriál. Ovšem – ne vždy jsou hvězdy angličtině nakloněny. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od shannon vložený před 12 lety

Když je dobrá konstalace hvězd, tak s jedním synem si nejdřív doma anglicky povídám a pak s druhým se dívám na anglický seriál. Ovšem – ne vždy jsou hvězdy angličtině nakloněny. :-)

Teď jsem si všimla, že jsem zapomněla dát odkaz na příspěvek Chocolatky a Lucky Skrčené na první straně, které se týkaly toho, co dělají pro zlepšení angličtiny u svých dětí. Takže můj příspěvek se trochu zatoulal. :-8.

Já jsem to pochopila… :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.