Help for English

Ako zacat ?

 

V prvom rade musim pochvalit tuto stranku. Je to skovst :)
Fakt uzasne, chodila som sem asi pred tromi rokmi pravidelne, robila som si prevazne testy (uz vtedy som bola nadsena z vyhodnocovania testov a hlavne okamziteho vysvetlenia spravnej aj nespravnej odpovede), ale teraz by som mala zaujem zlepsit svoju anglictinu, ktora je momentalne na urovi asi intermediate. Neviem vsak, kde zacat :( Ked sa pozriem do sekcie gramatika, tak je tam na vyber dalsich X podsekcii. Ja by som si rada presla fakt vsetko, pretoze som zistila, ze aj ked si otvorim nejaku gramatiku pre-intermediate, tak je tam kopa veci,ktore mi vzdy nieco daju (fakt velka chvala tvorcovi tejto stranky, je genius na vysvetlenie gramatiky). Zacala som tak, ze som si otvorila clanok, prezrela gramatiku a pokracovala som nasledne odkazom na clanky SUVISIACE…, ale nakoniec som prisla na to, ze netusim, ci som nieco nepreskocila, lebo v nasledovnych clankoch boli zasa ine suvisiace clanky..... AKo teda postupovat ? Je vhodne po otvoreni nejakeho clanku nasledovat clanky s nim suvisiace (ktore su na konci daneho clanku), alebo proste si otvorit sekciu pridavne mena a prejst si vsetky clanky z tejto sekcie jednotlivo a potom prejst inu sekciu napr. na podstatne mena......?

Pravda…je to výborná stránka. Thanks to creators of this page…

Přesunuji vlákno do sekce Ostatní.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.