Help for English

Vánoční nákupy na TV-shows.cz

Komentáře k článku: Vánoční nákupy na TV-shows.cz

 

Nezdražili jste od včerejška Přátelé? Mám pocit, že včera bylo všech 10 sérií za 1777 Kč, dneska už je to za 2140 Kč.

Máte pravdu. Systém automaticky přepočítal cenu, když se prodal předposlední kus. Cenu jsem dnes ještě ručně vrátil na 1790 Kč. 2140 Kč by byla cena u dodavatele nyní, kdyby už produkt nebyl na skladě.

Už je tam zase zpátky těch 2140 Kč. Rád bych to někomu koupil k Vánocům. Když si to objednám, přepočítá se mi to zpátky?

No, prodal se už i poslední kus, co byl skladem, takže teď je cena dle našich dodavatelů. S tou už nyní nic neuděláme. Ceny se průběžně mění, proto jsme teď cca měsíc měli tuto sadu za opravdu zajímavou cenu, protože jsme jich nakoupili dost na sklad. Ale vánoce se blíží a s tím se tenčí i zásoby těchto výhodnějších věci.

V momentě, kdy poslední kus prodáme, musíme ceny upravit dle momentální nabídky našich dodavatelů.

Díky za pochopení.

Aha, chápu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.