Help for English

cena

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 12 lety

Nedůležitá reakce.

Reading comprehension, my dear…viz strana 1 příspěvek 2. ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 12 lety

Reading comprehension, my dear…viz strana 1 příspěvek 2. ;-)

Nedůležitá reakce.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 12 lety

Nedůležitá reakce.

Má to co dělat s reading comprehension, protože jsem začala vlákno kolik jsou obvyklé ceny ve vašem regionu. Zadání není, kolik vy platíte/účtujete. Toto není inzertní server, toto je HFE. Čili pokud to někoho zajímá za mne samotnou a má k tomu rozumný důvod, ráda jim odpovím.

Kolik je “normální” cena za hodinu doučování, výuky 1:1 a kolik firemního kurzu, všechno cca 60 minut?

Takže z toho mám poznat, že zjišťujete ceny v regionech ČR, nikoli kolik platíte/účtujete? No, raději smažu svoje příspěvky, aby nerušily kontinuitu vašeho vlákna.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 12 lety

Kolik je “normální” cena za hodinu doučování, výuky 1:1 a kolik firemního kurzu, všechno cca 60 minut?

Takže z toho mám poznat, že zjišťujete ceny v regionech ČR, nikoli kolik platíte/účtujete? No, raději smažu svoje příspěvky, aby nerušily kontinuitu vašeho vlákna.

Jestli se chcete hádat, běžte se hádat jinam.....a nebo se hádejte v šeptu/vzkazem, screen tady opravdu není na osobní dojmy a pojmy… S pár lidma jsem si tady vyměnila osobní vzkazy během diskuse, neměly nic proti. A mám své objektivní důvody, proč sem nevypisuji “na sklo” koruny české za svoji vyučovací jednotku, jeden z mnoha jsem uvedla výše. Jelikož nemám jakákoliv správcovská práva, jdu poprosit dané osoby, ať tu trochu uklidí, diskuse jde jinam.

Zamykám.

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.