Help for English

Učebnice Time to talk

 

Obracím se na vás s dotazem, jaký je váš názor na učebnici Time to talk? Studenti AJ, jak se vám podle ní studovalo, lektoři, jak se vám podle ní učilo? Ptám se proto, že jsem byla na pohovoru v jedné jazykovce a v průběhu toho vyplynulo, že se u nich učí výhradně podle této knížky..... Děkuji za vaše názory a postřehy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Raduna6 vložený před 12 lety

Obracím se na vás s dotazem, jaký je váš názor na učebnici Time to talk? Studenti AJ, jak se vám podle ní studovalo, lektoři, jak se vám podle ní učilo? Ptám se proto, že jsem byla na pohovoru v jedné jazykovce a v průběhu toho vyplynulo, že se u nich učí výhradně podle této knížky..... Děkuji za vaše názory a postřehy.

Mám na ni vyhraněný názor jako lektor:Koniáš, to byl pán! :-D A teď vážně: syllabus založený jen a jen na gramatice, poslechy a texty čiročirý děs…záleží na tom, jaký Vy jste lektor…ale mne by do takové JŠ nedostali učit ani párem volů. Hodně štěstí! Katka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 12 lety

Mám na ni vyhraněný názor jako lektor:Koniáš, to byl pán! :-D A teď vážně: syllabus založený jen a jen na gramatice, poslechy a texty čiročirý děs…záleží na tom, jaký Vy jste lektor…ale mne by do takové JŠ nedostali učit ani párem volů. Hodně štěstí! Katka

Já podle této knížky nikdy neučila, půjčila jsem si jí, teď se tady tím prokousávám a moc nadšená nejsem. První, co mne napadlo je, že to bude chtít spoustu úprav, doplňkových materiálů, aktivit apod…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.