Help for English

výslovnost event

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cheerry vložený před 12 lety

Nebudeme z toho dělat takovou vědu ne? :-)

To je volba každého. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cheerry vložený před 12 lety

že earth se čte “írf” místo “rf”

měl jsem lhod zafixované v hlavě,že ea=í …

prosim vás, když píšete výslovnost, proč nepoužijete nově dostupné znaky fonetické abecedy? Od toho tu přeci jsou… jak máme vědět co si pod tim představit…?

Netušil jsem,že jsou k dispozici,teď už to vím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cheerry vložený před 12 lety

že earth se čte “írf” místo “rf”

měl jsem lhod zafixované v hlavě,že ea=í …

Zafikováno ea=í?

A co máte ještě takt zafixováno?
Abychom předešli dalším “nedopatřením”.. :-)

Ono to s anglickou výslovností není přece nikdy tak černobílé :-)

Ale jinak chápu, že pokud jste ji opravil v něčem takovém, tak si od vás už asi nenechá poradit v ničem… to bude těžký boj… :-)

Lhod jsem se spletl no :-)

To máte pravdu,ale asi to nemá cenu :-)
Angličtinu se učím víceméně sám,vycházím s ní naprosto normálně,je ale možné,že se na to podívala,ale nechce to říct :-D :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cheerry vložený před 12 lety

To máte pravdu,ale asi to nemá cenu :-)
Angličtinu se učím víceméně sám,vycházím s ní naprosto normálně,je ale možné,že se na to podívala,ale nechce to říct :-D :-)

Jo, tak to se bohužel taky mohlo stát…

Osobně si myslím, že by učitel prostě MĚL MÍT PO RUCE VŽDY SLOVNÍK… osobně to často dělám, Kdokoliv má pochybnost o něčem, třeba o výslovnosti, kliknu na nějaký online slovník a student hned vidí, jak to je. Nejen že je to dobrý důkaz, když nějaký šťoura nevěří, ale hlavně to studentům ukáže, že když mají pochybnost, slovník má vždy odpověď.

Souhlasím,ale tato učitelka patří k tém typům,která látku moc nevysvětlí a jen říká co máme vypracovat a tím to končí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cheerry vložený před 12 lety

Souhlasím,ale tato učitelka patří k tém typům,která látku moc nevysvětlí a jen říká co máme vypracovat a tím to končí.

“Normální” učitelka. Ve smyslu, že to je klasický model, s jakou učitelkou se setkáme. Nikdy jsem ve školství nepracovala, tak nebudu soudit, protože nevím, s čím vším se učitelé musí poprat, ale já když udělám v hodině chybu, nebo když si nejsem jistá, tak doma hledám a další hodinu se sypáním si popele na hlavu napravuji. Je to sice maličko ponižující, ale neměla bych čisté svědomí.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.