Help for English

Seriály bez titulků

 

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli sledujete seriály bez titulků? :) Popřípadě které? Chtěl bych s tím trochu začít – a tak se ptám jestli nevíte o nějakém (kvalitnějším) seriálu, ve kterém se vyskytuje celkem lehčí angličtina na poslouchání :) Např. libí se mi seriál Suits – jenže kvůli tématu seriálu ho nezvládnu poslouchat bez titulků. Díky teda za nějaké tipy :)

Bez titulků se dá sledovat např. seriál Alf, hercům je výborně rozumět, jenže je určen pro jinou věkovou skupinu než Suits.

Díky za tip, ale měl jsem na mysli spíše pro tu věkovou kategorii jako je Suits a podobné :) Zatím jsem zjistil, že např. v IT Crowd není nejsložitější

Zkus se podívat na youtube na seriál Bewitched. Třeba Tě zaujme. Bylo natočeno 254 epizod v 8 sezonách.

Sice se nejdřív musíte prokousat menší sci-fi slovní zásobou, ale zkusil bych Fringe.
Koukám na recenzi Suits a asi to zařadím na seznam. :-)

Suits bych opravdu doporučil :) navíc za necelý měsíc začnou vycházet nové díly :) a také bych doporučil Boardwalk Empire

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.