Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 11 lety

Dobrý den, souhlasím, že aplikace je výborná a těším se na procvičování. Ale mám stejný problém jako MaRRt – slovíčka tam nejsou (IE8 na počítači i IE9 na notebooku) a pokud se přes Gramatiku dostanu do slovníku, není u slovíčka žádný košík. Zkusila jsem si to spustit přes Mozillu, ale opět stejný problém. A jako heluška mám zase jiný problém na iPadu – tam už okruhy mám krásně vyvedené, ale bohužel to první velké písmeno neumím změnit na malé :-( A ať klepu na slovíčko jak chci, do slovníku se nedostanu, abych se podívala, jestli je u něj košík.

Velká písmena vyřešíme. Prosím hlaste podobné problémy přes formulář přímo v aplikaci dole. Tam s Vámi můžeme komunikovat, případně se zeptat na další podrobnosti. Zde by se to brzy stalo nepřehledné. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Velká písmena vyřešíme. Prosím hlaste podobné problémy přes formulář přímo v aplikaci dole. Tam s Vámi můžeme komunikovat, případně se zeptat na další podrobnosti. Zde by se to brzy stalo nepřehledné. Děkuji.

Já už jsem to tam hlásila. Teď jsem si to vyzkoušela i na jiných počítačích a pomocí jiných prohlížečů a tak jsem se přidala k problémům napsaným výše. Chápu ale, že to řešíte postupně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 11 lety

Já už jsem to tam hlásila. Teď jsem si to vyzkoušela i na jiných počítačích a pomocí jiných prohlížečů a tak jsem se přidala k problémům napsaným výše. Chápu ale, že to řešíte postupně.

Hlášení chyb funguje jako oboustranná konverzace. Když si v nastavení prohlédnete ‘Mnou nahlášené problémy’, u některých máte ikonku amplionu – u těch potřebujeme nějakou další zpětnou vazbu. Prosím občas to zkontrolujte, píšeme tam uživatelům k hlášením komentáře, případně se je ptáme na upřesnění apod. Nebo uvidíte, že některý Vámi nahlášený problém byl už vyřešen, že se některým již zabýváme apod.

Takto bychom se jen těžko domlouvali. Děkuji.

Asi sa trošku urobil poriadok v testoch :-) lebo ešte dnes ráno sa mi zdalo, že testy týkajúce sa seriálov sú aj v Gramatike aj v Obecných testoch. Teraz je to tak trochu pousporiadané.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Asi sa trošku urobil poriadok v testoch :-) lebo ešte dnes ráno sa mi zdalo, že testy týkajúce sa seriálov sú aj v Gramatike aj v Obecných testoch. Teraz je to tak trochu pousporiadané.

Některé otázky jsou zaměřené na gramatiku, některé na slovní zásobu. Hotové testy obsahují směs různých otázek. Náš systém je třídí právě podle toho, jaké otázky obsahují. Pokud valnou většinu gramatických, jsou mezi gramatikou. Pokud valnou většinu lexikálních, jsou mezi slovní zásobou. Pokud je to mix, jsou mezi obecnými.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od heluška vložený před 11 lety

Dobrý den, aplikace se mi mos líbí, ale narazila jsem na problém. Používám I-Pad a při psani a zkoušení slovíček se mi vždy napíše velké písmeno , takže je to vyhodnocené jako chyba. Takže vždy na začatku slovíčka musím zmačknout shift a nenašla jsem jiný způsob jak ji vypnout. Můžete mi poradit ? Děkuji moc

Připravil jsem opravu, domnívám se, že by měla fungovat, můžete vyzkoušet.

Do zkoušení slovíček jsme přidali možnost znovu si přehrát zvukovou nahrávku.

P. Hudíku líbí se mi jak reagujete na připomínky, s takovou má tato aplikace tu nejlepší budoucnost. Námět: pouvažujte prosím o odkazech mezi Englishme a Helpforenglish bez nutnosti se znovu přihlašovat.

Dobrý den,
pochopil jsem dobře, že vlastní slovíčka (nebo celých obratů) ani tvorba příkladových vět obsahující slovo v kontextu, ve kterém jsem jej slyšel já a chtěl zapamatovat, možná není?
Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od swimmer vložený před 11 lety

Dobrý den,
pochopil jsem dobře, že vlastní slovíčka (nebo celých obratů) ani tvorba příkladových vět obsahující slovo v kontextu, ve kterém jsem jej slyšel já a chtěl zapamatovat, možná není?
Děkuji

To, že systém pracuje online a chtěli bychom, aby se daly různě sdílet lekce, vyžaduje, aby databáze byla jednotná. Proto zatím neumožňujeme uživatelům si zadávat vlastní slovíčka a vlastní věty. Pravděpodobně časem nějakou možnost psaní si poznámek a tedy i dodatečných informací jako příkladů použití ke slovům přidáme. V tento okamžik to ještě možné není.

Pokud potřebujete nějaké slovíčko, stačí o něj zažádat pomocí formuláře a já ho pravděpodobně ještě tentýž den přidám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vláďa z Brna vložený před 11 lety

P. Hudíku líbí se mi jak reagujete na připomínky, s takovou má tato aplikace tu nejlepší budoucnost. Námět: pouvažujte prosím o odkazech mezi Englishme a Helpforenglish bez nutnosti se znovu přihlašovat.

Myslím, že se při vstupu do English Me není potřeba vždy přihlašovat, přihlášení si aplikace pamatuje. Nevstupujte ale přes www.englishme.cz ale přes app.englishme.cz.

Funguje to?

Možno by bolo zaujímavé zdieľanie slovnej zásoby, napr. z učebníc medzi používateľmi English Me.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mycroft vložený před 11 lety

Možno by bolo zaujímavé zdieľanie slovnej zásoby, napr. z učebníc medzi používateľmi English Me.

Tuto funkci plánujeme a moc se na ni těšíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Myslím, že se při vstupu do English Me není potřeba vždy přihlašovat, přihlášení si aplikace pamatuje. Nevstupujte ale přes www.englishme.cz ale přes app.englishme.cz.

Funguje to?

Aspoň ja sa musím prihlásiť na dva krát. Aj do H4E aj do EM.

edit: Prispevek byl odeslan jako navrh na vylepseni

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.