Help for English

Dostanu se na školu?

 

Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat, jestli si myslíte, že mám šanci dostat se na obor anglický jazyk a literatura, kde jsou přijímací zkoušky na úrovni B2, když jsem si dělala na těchto stránkách testy upper-intermediate a měla jsem většinou něco málo přes 70%? Moc děkuju za odpověď.

Výsledky v našich testech nic neříkají o tom, jestli se můžete dostat na VŠ. Zkuste si např. test FCE – listening, reading, use of English. To Vám řekne víc.

A další věc je dělat si doma test v klidu u počítače a s nervama naostro. Tam musí člověk umět vždycky víc, pokud není flegma. pokud mají, zaplaťte si přípravné kurzy k přijímačkám, věřte si a hurá na to!

blue.berry15: Pusť si písničku Don't stop believing :) and you'll get in :-D

Když si budeš věřit, zvládneš cokoli. ;-) Držím palce!

souhlasím s lady jane, že člověk si musí věřit, ale když se kolikrát podívám kolem sebe, a nemusí to být jen při přijímačkách na vš, tak lidi si poslední dobou věří až přespříliš… Ale zdravě si člověk věřit musí, to je jasný :-)

Děkuju všem za rady, nakonec jsem se dostala! :-D

Gratuluji :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.