Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Také jsem si ST Family kupoval před Vánocemi a kdybych věděl, že vyjde English Me, nekupoval bych ho. To už je teď ale jedno.

English Me vnímám velice pozitivně a věřím, že mi postupně nahradí WM a ST. Musím potvrdit, že zpětná vazba, návrhy na úpravu a opravy fungují na 100%! Některé věci mi zatím ještě chybí, ale už se na tom pracuje.

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zdali plánujete možnost v programu English Me (EM) import lekcí z programu WM? Myslím si, že by tuto možnost uvítali hlavně dlouhodobí uživatelé programu WM. Chápu, že má EM cenralizovanou slovní zásobu a možnost vytváření slovíček, ať už kvůli autorství, má být ve vaší kompetenci.

Moje představa je asi taková, že by bylo uživateli v programu EM/Slovní zásoba/Výběr lekce umožněno import/export slovíček ve formátu *.lwm. Došlo by k porovnání, která slovíčka pocházejí z vámi vytvořené databáze a která slovíčka si uživatel editoval sám. Akceptovalo by to jen ta slovíčka, která byla vytvořena vámi s tím, že by došlo k tabulkovému výpisu slovíček, které nejsou ve shodě s vaší centralizovanou databází tak, aby uživatel věděl, která slovíčka si musí nově vyhledat, nebo požádat o jejich vytvoření.

Myslím si, že každý uživatel WM má plno vytvořených vlastních lekcí a jestliže chce nadále používat jen program EM, tato možnost by mu usnadnila plno práce s jejich přenesením.

Děkuji

Dobrý deň, nečítal som celú diskusiu, ale je možné kúpiť English Me na Slovensku, za eurá? Podľa príspevkov by som súdil, že ide o kvalitný program…

Dobrý den, ano. Máme i euro účet na Slovensku. Částku dle aktuálního kurzu můžete tedy uhradit i v eurech bez zbytečných poplatků za mezinárodní převod.

Dobrý den, jakým způsobem se po zkoušení slovíček či provedení testů vrátím na aktuální výukový plán? Děkuji. Jsem začátečník až mírně pokročilý a program se mi moc líbí, budu objednávat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leech vložený před 11 lety

Dobrý den, jakým způsobem se po zkoušení slovíček či provedení testů vrátím na aktuální výukový plán? Děkuji. Jsem začátečník až mírně pokročilý a program se mi moc líbí, budu objednávat.

Dobrý den, děkuji za zaslání dotazu. K návratu na titulní stránku můžete využít kliknutí na logo programu v levém horním rohu.

Dobrý den. Na začátku bych Vám opravdu poděkoval za tak úžasný program a vlastně za vše, co se točí okolo těchto stránek. Opravdu super práce. Stránky navštěvuji už delší dobu a patřím mezi ty věčné začátečníky kteří anglicky umí tak nějak dostatečně, aby se domluvili a donedávna mi to stačilo. Poslední dobou jsem se do toho trochu více opřel a hlavně i díky English Me mě to baví a cítím jak se moje slovní zásoba zlepšuje každým dnem. Do toho jsem začal číst i nějakou zjednodušenou četbu (Sherlock Holmes od Oxford Bookworms – 3 level). Opravdu super vidět jak se zlepšuji každým dnem. Měl bych ale jednu otázku – v English Me jsem si vytvořil ze slovíček v košíku lekci jménem Sherlock Holmes a přidal jsem si tam všechny slovíčka které bych potřeboval nadrtit. Ale jen co jsem lekci vytvořil tak se mi někam uložila a já ji za boha nemůžu najít, kam se prosím vás ty lekci ukládají ? Děkuji

S pozdravem Novotný

Odkaz na příspěvek Příspěvek od guuk vložený před 11 lety

Dobrý den. Na začátku bych Vám opravdu poděkoval za tak úžasný program a vlastně za vše, co se točí okolo těchto stránek. Opravdu super práce. Stránky navštěvuji už delší dobu a patřím mezi ty věčné začátečníky kteří anglicky umí tak nějak dostatečně, aby se domluvili a donedávna mi to stačilo. Poslední dobou jsem se do toho trochu více opřel a hlavně i díky English Me mě to baví a cítím jak se moje slovní zásoba zlepšuje každým dnem. Do toho jsem začal číst i nějakou zjednodušenou četbu (Sherlock Holmes od Oxford Bookworms – 3 level). Opravdu super vidět jak se zlepšuji každým dnem. Měl bych ale jednu otázku – v English Me jsem si vytvořil ze slovíček v košíku lekci jménem Sherlock Holmes a přidal jsem si tam všechny slovíčka které bych potřeboval nadrtit. Ale jen co jsem lekci vytvořil tak se mi někam uložila a já ji za boha nemůžu najít, kam se prosím vás ty lekci ukládají ? Děkuji

S pozdravem Novotný

Dobrý den, děkujeme za slova chvály. Vytvořenou lekci naleznete mezi ostatními lekcemi. V horním menu vyberte Slovní zásoba a následně Výběr lekce. Lekce by měla mít název: ‘Lekce z Oxford Bookworms 3 – Sherlock Holmes’.

Jedná se o pohled, který jste potřeboval?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 11 lety

Dobrý den, děkujeme za slova chvály. Vytvořenou lekci naleznete mezi ostatními lekcemi. V horním menu vyberte Slovní zásoba a následně Výběr lekce. Lekce by měla mít název: ‘Lekce z Oxford Bookworms 3 – Sherlock Holmes’.

Jedná se o pohled, který jste potřeboval?

Ano už to vidím.Asi jsem jí musel několikrát přehlídnout, protože jsem jí tam hledal. Děkuji

Dobrý den, rád bych si zakoupil English Me! ale je zde ještě jedna věc, kterou beru jako důležitou a proto se zakoupením čekám. Již jsem vám k tomu podával návrh na English Me!, ale zatím jsem nedostal odpověď zda se problém skutečně řeší nebo v jakém je stádiu. Po splnění lekce se slovíčky nebo gramatikou nelze tu samou lekci již znovu zopakovat, protože je označená jako splněná. V některých případech lekci projedu jen rychle a rád bych jí třeba později udělal znovu s důkladnějším prozkoušením, tak jako to lze ve Word Manageru. Kdy bych mohl toto vylepšení očekávat? Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od milanmb vložený před 11 lety

Dobrý den, rád bych si zakoupil English Me! ale je zde ještě jedna věc, kterou beru jako důležitou a proto se zakoupením čekám. Již jsem vám k tomu podával návrh na English Me!, ale zatím jsem nedostal odpověď zda se problém skutečně řeší nebo v jakém je stádiu. Po splnění lekce se slovíčky nebo gramatikou nelze tu samou lekci již znovu zopakovat, protože je označená jako splněná. V některých případech lekci projedu jen rychle a rád bych jí třeba později udělal znovu s důkladnějším prozkoušením, tak jako to lze ve Word Manageru. Kdy bych mohl toto vylepšení očekávat? Děkuji.

Ano, na této možnosti pracujeme.

Pokud jste toto psal jako připomínku na English Me, potom byste měl mít přehled o tom, co se s Vaší připomínkou děje. Můžu se zeptat na číslo té ‘issue’? Když si ji otevřete, číslo připomínky uvidíte nahoře v adrese.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Ano, na této možnosti pracujeme.

Pokud jste toto psal jako připomínku na English Me, potom byste měl mít přehled o tom, co se s Vaší připomínkou děje. Můžu se zeptat na číslo té ‘issue’? Když si ji otevřete, číslo připomínky uvidíte nahoře v adrese.

Jedná se o číslo 262, toto issue má nastaveno na ‘Návrh na vylepšení’, ve kterém je uvedeno, že tuto funkci máme v plánu. Zároveň je zde odkaz na vlákno, kde problém více rozebrán včetně toho, že je obtížné určit termín.

Obávám se, že pokud uživateli vyprší testovací členství, tak se do systému nahlášených problémů nedostane. Budeme muset tuto část zvážit.

Připadlo by mi šikovné, kdybych si po projití testu mohla tyto věty i s vysvělivkami vytisknout. Jako to lze u slovíček.

Dobrý den, Vaši novou aplikaci zkouším a teprve se rozkouvám, ale mám dotaz. Mám Vám nahlašovat (samozřejmě přes aplikaci) chyby typu špatný překlad slova v ukázkové větě při zkoušení slovní zásoby atp. nebo jen závažné chyby, které by se případně vyskytly? Nechci Vás zamořit detaily, které nejsou pro chod aplikace tak významné. Proto se ptám, jestli na tohle vůbec upozorňovat.

A pak mám ještě dotaz – proč si ten samý test nejde spustit znovu? Např. právě slovíčka – nejdřív s českým překladem, pak jen podle anglického popisu slovíčka. Vím, jak si nastavit možnosti zkoušení slovíček, ale nevím, jak spustit stejný test znovu.

Děkuji a přeji Vám hodně zdaru(thu)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mummy vložený před 11 lety

Dobrý den, Vaši novou aplikaci zkouším a teprve se rozkouvám, ale mám dotaz. Mám Vám nahlašovat (samozřejmě přes aplikaci) chyby typu špatný překlad slova v ukázkové větě při zkoušení slovní zásoby atp. nebo jen závažné chyby, které by se případně vyskytly? Nechci Vás zamořit detaily, které nejsou pro chod aplikace tak významné. Proto se ptám, jestli na tohle vůbec upozorňovat.

A pak mám ještě dotaz – proč si ten samý test nejde spustit znovu? Např. právě slovíčka – nejdřív s českým překladem, pak jen podle anglického popisu slovíčka. Vím, jak si nastavit možnosti zkoušení slovíček, ale nevím, jak spustit stejný test znovu.

Děkuji a přeji Vám hodně zdaru(thu)

Dobrý den,

určitě nás zajímají i všechny možné překlepy a nepřesnosti. Překlad vět jsme kontrolovali, ale je jich přes 5 tisíc a určitě nám něco uniklo. Za ty již nahlášené moc děkujeme. Hned jsem je opravil.

Možnost opakování aktivity teď máme velmi vysoko na seznamu věcí, které chceme přidat. Není to ale tak jednoduché, jak se může zdát, ve hře jsou statistiky apod., se kterými by to mohlo zamávat. Pracujeme ale na tom.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.