Help for English

rosemumu

 

Kdo ještě dostal zprávu od tohoto uživatele?

Já, pravě před chvílí.

Myslím, že jsem zprávu od tohoto uživatele dostal, ale ihned smazal. Navíc, nick uživatele nebyl žádný.

no asi bude nejlepší to nechat plavat, jestli se vedení nerozhodne jinak…

U mě to bylo stejný jako u McKay,jakási zpráva mi doručena byla,ale nebylo uvedený uživatelský jméno.

Ja som dokonca dostal 2 spravy. Hned som ich zmazal, asi nejaky spam.

Taky jsem ji dostala a hned smazala..

To by mě jako zajímalo, co ti spameři chtějí :) Teď mi přišla zpráva od uživatele favour60

Tak to já jsem ho smazala až po okopírování:

Dobrý den, milí,
Mé jméno je Rosemary Buba, viděl jsem váš profil dnes v (www.helpforenglish.cz) a stal intrested ve vás, i budou také chtěli byste vědět více, a chci vám poslat e-mail na mou e-mailovou adresu, abych mohl vám můj obrázek, abyste věděli, na koho jsem.
Tady je můj e-mailovou adresu (rosemary500@hotmail.fr)
Věřím, že můžeme přejít od tady!
Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše.
Rosemarybaby.
(Vzpomeňte si na dálku nebo barva není záležitost, ale láska věcech hodně v životě)
Zkuste to prosím a odpovědi s touto mou e-mailovou adresu,

rosemary500@hotmail.fr

Ou, mám pár otázek:
Hrozně by mne zajímalo na koho jsi?

Ach boze, boze, ze by? Na koho jsi?
že by nabídka k sňatku? ˇO co můj Pepíček?
Nebo že bych mu prozradila můj věk? A pohlaví? Nedostane infarkta?

Ach ty mumu, asi bubu,, hezky jsem mu odpověděla, a vy ostatní ho neřešte.Ale zasmát se můžeme.A myslím, že Marek honem zjedná nápravu až tuhletu hrůzu uvidí.
Hezký den. Georgia.

hned jsem uživatele smazal. Ale lepší nástroj zatím nemáme.

Dostal, smazal, nereagoval.

Taktéž

jj. to samé jako jarho a Tomash.

Taky už mi to došlo, smazáno, mám raději hezčí dopisy.
:-( :-)

Já od tohoto uživatele dostal zprávy hnedka dvě. Ale zdá se, že profil tu pořád ještě má.
http://www.helpforenglish.cz/cz/profil.php?…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.