Help for English

Vždycky se "nějak" se domluvíme...!

 

Až vám bude někdo z vašich kamarádů, kolegů či studentů tvrdit, že se nemusí učit a nezajímá ho správná výslovnost, gramatika a slovíčka, protože se přece vždycky “nějak” domluví a budou mu rozumět, vzpomeňte si na tohoto pána:

http://vimeo.com/60898097

(BTW, jde o teaser na nový film pánů Klusáka a Remundy – tvůrců např. Českého snu – o prezidentské volbě.)

Smutné a svým způsobem i k popukání. A těžko říci, co je více tristní, zda Renčovy vyjadřovací schopnosti, nebo výrok “Zeman is clever boy”..

No nazdar… Tak to mě trochu probralo… Díky za odkaz.

To nemá chybu. A ten jeho vyděšený pohled k tomu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Těthalka vložený před 11 lety

Smutné a svým způsobem i k popukání. A těžko říci, co je více tristní, zda Renčovy vyjadřovací schopnosti, nebo výrok “Zeman is clever boy”..

Ježkovy zraky, to byl Renč?! Já si toho vůbec nevšiml!! :-o

Hm, tak to se musím přiznat, že jsem Renčovi dával trochu větší kredit, pokud jde o angličtinu…

Jsem v šoku… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Hm, tak to se musím přiznat, že jsem Renčovi dával trochu větší kredit, pokud jde o angličtinu…

Jsem v šoku… :-)

No, přesně: proto mě to probralo. :-)

Ja tomu moc nerozumim. Renc je automaticky povazovany za cloveka v anglictine zbehleho protoze je reziser?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 11 lety

Ja tomu moc nerozumim. Renc je automaticky povazovany za cloveka v anglictine zbehleho protoze je reziser?

Ne to rozhodně ne. Ale tohle bylo na mě trochu moc. Neznám okolnosti. Pokud zrovna jeho vyloženě “nutili” k tomu něco říct (anglicky), pak se nedalo asi nic dělat. Pokud se tam ale “vnutil” sám, pak…

Romane, i člověk, kterého by z ničeho nic oslovili s žádostí o rozhovor a který by měl dejme tomu střední znalosti angličtiny, by přece neříkal to, co on.
Karle, to asi ne, ale měla jsem dojem, že Renč spolupracoval s nějakými lidmi ze zahraničí a očekávala bych, že nebude mluvit zrovna takhle. Byl to šok. A možná máš ale i pravdu, že to “podvědomí” takhle pracuje…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Ne to rozhodně ne. Ale tohle bylo na mě trochu moc. Neznám okolnosti. Pokud zrovna jeho vyloženě “nutili” k tomu něco říct (anglicky), pak se nedalo asi nic dělat. Pokud se tam ale “vnutil” sám, pak…

Třeba se styděl říct pravdu o tom, proč podporoval Zemana:-)

“zkušenosti = examination” a “good politik” mě dostalo :-)

Slyšeli jste mluvit anglicky Karla Rodena? Pořád přemýšlím nad tím, jestli ho předabovali nebo opravdu mluví anglicky tak dobře…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 11 lety

Slyšeli jste mluvit anglicky Karla Rodena? Pořád přemýšlím nad tím, jestli ho předabovali nebo opravdu mluví anglicky tak dobře…

Neslysel jsem. Ale podle me to jak herec mluvi ve filmu apod. nerika nic moc zasadniho o jeho anglictine (krome vyslovnosti, prizvuku atp.), protoze dialogy ma naucene zpameti a jen je odrikava.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.