Help for English

Ipad

 

Dobrý den, na ipadu nelze přehrát audio ( výslovnost slovíček ). Už se s tím někdo setkal?

Na HFE používáme k přehrávání Flashový přehrávač, kteřý bohužel na iPadu, iPhounu a dalších zařízení nebude fungovat.

Možná řešení jsem již studoval, ale ještě jsem se nedostal k nasazení.

Neplánujete převést vámi nabízené programy (Word Manager, Smart Tests) na iOS nebo Android? Komfort a četnost jejich používání (třeba večer v posteli namísto těžkého notebooku) by se u spousty lidí určitě zvedla… :-)

Ano, do budoucna plánujeme, musím však zdůraznit, že vývoj nové verze (i konverze na jinou platformu) je časově velice náročný, bohužel musíme počítat v horizontu let.

Ahoj, můžu se zeptat, jak to vypadá s řešením problému přehrávání zvuku ve slovníku na iPadu? Doma pracuji téměř výhradně jen na iPadu a docela mi ty zvukové nahrávky chybí :-(:. Chystám se taky zakoupit English Me. Budu mít problémy se zvukem na iPadu i tam?? Díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucinda vložený před 11 lety

Ahoj, můžu se zeptat, jak to vypadá s řešením problému přehrávání zvuku ve slovníku na iPadu? Doma pracuji téměř výhradně jen na iPadu a docela mi ty zvukové nahrávky chybí :-(:. Chystám se taky zakoupit English Me. Budu mít problémy se zvukem na iPadu i tam?? Díky :-)

Pokud se nepletu, tak zvukové nahrávky na iPadu by měly být vyřešeny. Abych byl přesnější, tak zvukové nahrávky k slovíčkům (např. Dogs -vocabulary), v případě ostatních je situace komplikovanější, řešením může být instalace jiného prohlížeče.

V případě EnglishMe, tam by měly fungovat všechny zvukové nahrávky.

Něco asi dělám špatně, ale mně to nejde :-( Zkoušela jsem i odkaz, který jste připojil, a nic. Mám nainstalované dva prohlížeče – Safari a Mercury, a nejde mi to ani v jednom. Víte o nějakém prohlížeči pro iPad, ve kterém to jde? Mám ale problém jen se slovníkem, příkladové věty se mi normálně přehrají. Díky.

zkuste toto: http://dolphin-browser.com/download/ipad/
(vyzkoušena verze pro android)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 11 lety

zkuste toto: http://dolphin-browser.com/download/ipad/
(vyzkoušena verze pro android)

Tak bohužel ani na Dolphinu se zvuk u slovíček nepřehraje :-( Prosím, kdo máte iPad, Vám to fakt funguje??? Jak jste to zprovoznili?

Jinak jarmi1 díky za tip na Dolphina, prima prohlížeč, nechám si ho! ;-)

Vyzkoušejte to prosím nyní. Pokud nahrávky nepůjde přehrát uveďte, o jaké konkrétní nahrávky se jedná, děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 11 lety

Vyzkoušejte to prosím nyní. Pokud nahrávky nepůjde přehrát uveďte, o jaké konkrétní nahrávky se jedná, děkuji.

Petře, Vy jste génius!!! Už to fungujee!! Moc Vám děkuju!! <3 Vyzkoušeno v Safari, Mercury i Dolphinu – všude funguje (thu)

Děkuji za odpověď.

 

Vlákno je zamčené. Nelze do něj přispívat.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.