Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Dobrý den,

určitě nás zajímají i všechny možné překlepy a nepřesnosti. Překlad vět jsme kontrolovali, ale je jich přes 5 tisíc a určitě nám něco uniklo. Za ty již nahlášené moc děkujeme. Hned jsem je opravil.

Možnost opakování aktivity teď máme velmi vysoko na seznamu věcí, které chceme přidat. Není to ale tak jednoduché, jak se může zdát, ve hře jsou statistiky apod., se kterými by to mohlo zamávat. Pracujeme ale na tom.

Děkuji Vám za odpověď, vůbec nezpochybňuji Vaši práci, nová aplikace se mi moc líbí a je jasné, že va takovém množství k nějaké nepřesnosti nebo překlepu dojde.

Řešení druhého problému jsem včera našla – můžu si vybrat lekci a tam vidím, kterou lekci slovíček jsem již prošla a můžu ji udělat znovu. Jsem ráda, že i tohle jde, budu systém muset ještě víc prozkoumat :-) Vůbec si nemyslím, že je něco takovéhohle snadné – kdysi jsem se učila základy html, takže jen obdivně koukám. Děkuji!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mummy vložený před 11 lety

Děkuji Vám za odpověď, vůbec nezpochybňuji Vaši práci, nová aplikace se mi moc líbí a je jasné, že va takovém množství k nějaké nepřesnosti nebo překlepu dojde.

Řešení druhého problému jsem včera našla – můžu si vybrat lekci a tam vidím, kterou lekci slovíček jsem již prošla a můžu ji udělat znovu. Jsem ráda, že i tohle jde, budu systém muset ještě víc prozkoumat :-) Vůbec si nemyslím, že je něco takovéhohle snadné – kdysi jsem se učila základy html, takže jen obdivně koukám. Děkuji!

Ano, aktivita jde vždy vyhledat v seznamu lekcí či testů apod. Připravujeme ale možnost si spustit tutéž aktivitu přímo z výukového plánu nebo z kalendáře (statistik). Je to teď už na seznamu jako první, věřím, že dlouho nebudete čekat.

To bych tady mohl hodinu psát jen samé superlativy a ještě bych neměl dost, proto pouze “KLOBOUK DOLŮ PÁNOVÉ”.

Dobrý večer, mám takové malé problémy a to: 1.) při zkoušení slovíček nemohu nikde v nastavení najít, kterou zvukovou nahrávku preferovat, je přednastavená americká výslovnost

2.) při zkoušení slovíček se mi neukazuje přepis výslovnosti (také jsem nikde v nastavení nedohledal)

Díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Libor vložený před 11 lety

Dobrý večer, mám takové malé problémy a to: 1.) při zkoušení slovíček nemohu nikde v nastavení najít, kterou zvukovou nahrávku preferovat, je přednastavená americká výslovnost

2.) při zkoušení slovíček se mi neukazuje přepis výslovnosti (také jsem nikde v nastavení nedohledal)

Díky :-)

Nastavení preferované výslovnosti připravujeme, nemáme v tuto chvíli dostatek nahrávek, ale pracujeme na tom. Teď máme nahrávky k cca 95% slovům v americké angličtině a k 30% v britské. Často by se stávalo, že by slovo nahrávku nemělo. Ale již se na nahrávkách pracuje, snad brzy budou. Potom takové nastavení bude mít větší smysl. Zároveň pracujeme na tom, abychom měli přepisy výslovnosti v americké angličtině.

Zobrazení přepisu výslovnosti při zkoušení – píšu si. :-)

Takové věci ale doporučuji psát do ISSUES přímo v programu (nahlásit problém). Tak se mu budeme věnovat a nikam nám neuteče.

Dobrý deň, aplikáciu skúšam a chcel som sa opýtať, vidím že existuje opakovanie problematických slovíčok, deje sa to isté aj pri testoch a vetách? Alebo sa k vetám a testom musím vrátiť sám podla svojho uváženia? Ďakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michael54 vložený před 11 lety

Přehrávají se někomu nahrávky výslovnosti na Androidu? Případně v jakém prohlížeči? Já mám Dolphin Browser a zvuk nejde. Také by bylo dobré, aby při zkoušení slovíčka bylo někde tlačítko na znovu přehrání výslovnosti.Myslím u slovíček, která jsem zodpověděl správně.

Na Androidu 2.3 default browser neprehrava, uz jsi to nejak vyresil?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od neboztik vložený před 11 lety

Na Androidu 2.3 default browser neprehrava, uz jsi to nejak vyresil?

Dobrý den, dnes jsem nasadil verzi, která by měla tento problém vyřešit, můžete vyzkoušet.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 5-ko vložený před 11 lety

Dobrý deň, aplikáciu skúšam a chcel som sa opýtať, vidím že existuje opakovanie problematických slovíčok, deje sa to isté aj pri testoch a vetách? Alebo sa k vetám a testom musím vrátiť sám podla svojho uváženia? Ďakujem

Dobrý den,

v případě slovíček je snadné určit zda slovíčko zařadit do revize a zda nikoliv.

V případě testů je to daleko obtížnější, nejsem zastáncem toho, aby uživatel procházel přesně stejný test znovu, protože jeho správné projití nemusí nutně znamenat, že porozuměl danému jevu, ale že si zapamatoval, že v této konkrétní otázce má daný jev použít. Rád bych se vydal cestou, kdy si uživatel bude moci zopakovat konkrétní jev, na základě toho, že tento jev mu dělal problémy. Tuto funkcionalitu připravujeme.

U doplňování do vět nelze jednoznačně určit co zopakovat, opakovat úplně stejné věty z mého pohledu nedává příliš význam.

Dobrý večer, prosím o radu. Zaregistrovala jsem se před třemi dny na English Me! na zkušební verzi na týden. Po registraci jsem měla k dispozici výukový rozpis testů, udělala jsem dva a velmi mi ten způsob vyhovoval. Ale bohužel, když jsem chtěla dneska pokračovat a přihlásila jsem se, nikde se mi nepodařilo stránku s touto individuální nabídkou testů pro mě najít. Prosím poraďte, kde dělám chybu, nebo jestli jsem něco špatně pochopila. Děkuji Ivana Vízdalová

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ivanafv vložený před 11 lety

Dobrý večer, prosím o radu. Zaregistrovala jsem se před třemi dny na English Me! na zkušební verzi na týden. Po registraci jsem měla k dispozici výukový rozpis testů, udělala jsem dva a velmi mi ten způsob vyhovoval. Ale bohužel, když jsem chtěla dneska pokračovat a přihlásila jsem se, nikde se mi nepodařilo stránku s touto individuální nabídkou testů pro mě najít. Prosím poraďte, kde dělám chybu, nebo jestli jsem něco špatně pochopila. Děkuji Ivana Vízdalová

Dobrý den,

děkuji za zaslání dotazu. Domnívám se, že máte na mysli Výukový plán – ten se zobrazí má zobrazit na “úvodní stránce” englishme. Naleznete ji na adrese app.englishme.cz nebo pokud kliknete na nadpis “English Me” v levém horním rohu.

Jedná se o to co máte na mysli? Zobrazí se něco jiného? nebo je výukový plán například prázdný?

vyskousela jsem si novy program English me a nasla jsem chybu ,kdyz jsem si procvicovala slovicka Dny v tydnu tak v jedne vete je v prekladu napsana nedele ale anglicke slovicko je sobota.Taky by me zajimalo jestli ze si koupim tento program na cely rok znamena to ze si budu muset po roce tuto licenci koupit znovu? Dekuji za odpoved a preji mnoho uspechu.

Děkuji za radu, už to mám :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kilogram vložený před 11 lety

vyskousela jsem si novy program English me a nasla jsem chybu ,kdyz jsem si procvicovala slovicka Dny v tydnu tak v jedne vete je v prekladu napsana nedele ale anglicke slovicko je sobota.Taky by me zajimalo jestli ze si koupim tento program na cely rok znamena to ze si budu muset po roce tuto licenci koupit znovu? Dekuji za odpoved a preji mnoho uspechu.

Dobrý den,

chybky se mohou občas objevit, přecejen máme přes 5000 vět s překladem. Upozornit na chybu můžete hned, když ji uvidíte přímo z programu (dole je odkaz ohlášení problému). My chybku téměř okamžitě opravíme.

A ano, přístup k English Me je na předplacenou dobu. Čím delší, tím levnější. Přijde nám tento způsob lepší, než produkt za X tisíc korun, který po týdnu používání člověk odloží. Můžete si zaplatit nejprve třeba jen čtvrt roku a pokud se Vám program bude líbit, můžete si ho předplatit na delší dobu. Pokud nepřijdete o tolik peněz.

Pevně ale věříme, že program i díky nově přidávaným prvkům bude vždy stát za prodloužení.

Dobrý den, když si koupím jednu licenci English Me na rok, zaplatím 790 Kč. Kolik budu platit, když budu chtít třeba za měsíc koupit druhou licenci do rodiny? Zase 790,– , protože sleva platí jen při současném zakoupení dvou licencí naráz? Nebo je možné dokoupit druhou licenci i později a cena té druhé se vypočítá tak, aby to dalo 2×490,– tj budu doplácet jen 190,– na druhou licenci? Rodina se nějak ne a ne rozhoupat a já už začínám být netrpělivá :-) Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.