Help for English

nahrávky

 

To mám zapnuté. Podle Vaší snahy mi pomoct chápu, že jste tuto funkci nerušili, ani není dočasně mimo provoz. Ale vůbec si nevím rady. Netuším, co jsem s tím mohla jen udělat a proto ani jak to napravit. Jestli Vás ještě něco napadá, prosím o další radu. Děkuji

Dobrý den, jsem jediná komu nefunguje automatické přehrávání slovíček při jejich zkoušení? Vždy mi vše normálně šlo, a najednou to nefunguje. Nevíte, prosím, někdo co s tím můžu udělat, aby to zase jelo? Moc mi to chybí. Děkuji

A není to škoda mít nahrávky jen u kurzu pro začátečníky? :( Začátečník již nejsem, ale stejně u některých vět, slovíček si neumím poradit s výslovností

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucy94 vložený před 11 lety

A není to škoda mít nahrávky jen u kurzu pro začátečníky? :( Začátečník již nejsem, ale stejně u některých vět, slovíček si neumím poradit s výslovností

Když si dvakrát kliknete na slovo, u kterého si nejste jistá výslovností, mělo by vám to vyhodit slovníček, kde je možnost si tu výslovnost přehrát.

Dobrý den,

Mám pro Vás jeden dotaz, chci se zeptat jestli se do budoucna nějakým způsobem chystáte zakomponovat do EM poslechová cvičení a různé druhy učení apod. ve zvukové podobě? Podle mého názoru by to určitě pozvedlo úroveň EM ve velké míře :).

Již se připravují nahrávky VŠECH vět. Měly by přibýt např. větné diktáty apod. Jinak ucelená poslechová cvičení, od toho je Help for English. Pokud se budou tedy nějaká taková objevovat, bude to zdarma na HFE.

Dobry den, nemůžu nalézt ikonku spustit MP3 u listenning The old woman and shoes… ( tak nejak se to jmenuje) Neni tam nic :-) diky

DObrý den,

zdá se, že je vše v pořádku. Na našich počítačích se normálně zobrazuje. Můžete zkusit reload stránky (CTRL+F5) nebo zkusit jiný prohlížeč?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.