Help for English

Náhodné odhlašování

 

Bohužel to stejné.

Dnes mne to zase po nějaké době odhlásilo (IE8). Což by až tak nevadilo (pokud je to občas), horší je, že když se pak podívám na Forum, co je nového, je tam toho nového plno, jenže třeba z před 4 lety :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dasado vložený před 12 lety

Dnes mne to zase po nějaké době odhlásilo (IE8). Což by až tak nevadilo (pokud je to občas), horší je, že když se pak podívám na Forum, co je nového, je tam toho nového plno, jenže třeba z před 4 lety :-(

Na náhodném odhlašování stále pracuji. V současné době je ve hře více technických řešení a není jednoduché vybrat.

Domnívám se, že popisovaný problém 4 roky staré/nové příspěvky na diskuzním fóru není chyba, ale vlastnost, protože ve výpisu kategorií se řadí vlákna s nejnovějším datem poslední změny, ale je zde zobrazeno datum posledního vloženého příspěvku. Pokud například do starého vlákna vloží někdo nový příspěvek a my tento příspěvek smažeme, vlákno bude mít aktuální datum poslední změny aktuální, přestože poslední příspěvek v tomto vláknu je starý 4 roky. Podobně to může fungovat i u editace příspěvku, pokud budu editovat příspěvek několik let starý, zobrazí se na titulní stránce fóra datum vytvoření příspěvku… Toto chování zřejmě bude nutné přehodnotit…

Také mne systém odhlašuje. Promazat cookies jsem zkoušel. Používám účet na iPadu a na notebooku. Chrome

Náhodné odhlašování bohužel stále trvá. I několikrát za den. :-?

Dneska to začalo znovu . 3× ,4× za den. To samé co Leiah.:-(

Též mě to poslední dobou samovolně odhlašuje.

Mě to poslední dobou odhlašuje taky častěji než předtím :-(.

Zdá se, že to přímo souvisí s zvýšením návštěvnosti.

Mám připraveno řešení, ale jsou tam (jiné) komplikace – pokusím se to nasadit tento nebo příští víkend.

Právě jsem nahrál novou verzi, pravděpodobně to nyní všechny uživatele odhlásilo.

Po přihlášení už by to ale mělo fungovat správně.

Bohužel toto i toto řešení stále zlobí, pracuji na tom.

Zdravím
mám doma nový počítač s windowsem 8. Používam mozilu co sem stáhla. Nejsem s W8 spokojená, ale to sem nepatrí.
Patrí sem, že se doma neumím prihlásit ne h4e. Když zadám špatné heslo, napíše že mám špatné heslo, když zadám správne, delá se, že prihlašuje, nic nenapíše, ale neprihlási mne. Zkoušela sem to mnoho krát, jiné dny… ne a ne a ne.
V práci pod IE (netuším jakej mám tady windows, mne to prihlási a drží prihlášenou bez problému.
Tudiž ted tohle píšu z práce, z domova mi nejde ani pridávat komentáre.
Jde s tím delat neco jiné, než že vyhodím domovní komp z okna?

sia mafia

sem doma a skusila sem IE protože sem se nedovedla pres mozilu dostat na další svou stránku. Vypadá to že problem je v mozile.

Presto: nemám ráda windows 8.. vubec žádne windowsy
I love English!!!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.