Help for English

English Me!

Komentáře k článku: Výuková aplikace English Me!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucinda vložený před 11 lety

Dobrý den, když si koupím jednu licenci English Me na rok, zaplatím 790 Kč. Kolik budu platit, když budu chtít třeba za měsíc koupit druhou licenci do rodiny? Zase 790,– , protože sleva platí jen při současném zakoupení dvou licencí naráz? Nebo je možné dokoupit druhou licenci i později a cena té druhé se vypočítá tak, aby to dalo 2×490,– tj budu doplácet jen 190,– na druhou licenci? Rodina se nějak ne a ne rozhoupat a já už začínám být netrpělivá :-) Díky.

Dobrý den,

Sleva je opravdu jen na objednání více licencí najednou. Nicméně kdybyste si teď koupila dvě a tu druhou nevyužila, můžete ji využít sama a mít tak vlastně celkem dva roky po 490 Kč. Platnost zakoupeného kódu předplatného začíná v moment, kdy kód uživatel uplatní a pokud už jedno předplatné běží, nové se ke stávajícímu přičte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

Dobrý den,

Sleva je opravdu jen na objednání více licencí najednou. Nicméně kdybyste si teď koupila dvě a tu druhou nevyužila, můžete ji využít sama a mít tak vlastně celkem dva roky po 490 Kč. Platnost zakoupeného kódu předplatného začíná v moment, kdy kód uživatel uplatní a pokud už jedno předplatné běží, nové se ke stávajícímu přičte.

Ahaa, tak to je celkem dobře vymyšlené. Takže ten druhý kód můžu uplatnit klidně až za rok, až mi bude končit moje předplatné? Bude systém posílat e-mailem upozornění, že se předplatné blíží ke konci? A co se stane, když nezaplatím včas pokračování předplatného? Bude mi pouze zamezen vstup do English Me a po zaplacení opět najdu vše, jak jsem to měla, nebo se mi můj účet na EM smaže a já o všechno příjdu – o svoje lekce, statistiky…?

Nic se nesmaže, jednoduše budete pokračovat, až si zase přístup do English Me zaplatíte. Samozřejmě nemůžeme zaručit, že časem nebudeme mazat staré účty, např. takové, které již cca rok nebo dva nikdo nepoužíval (není potřeba, aby si je náš systém navždy pamatoval), ale jinak v běžném provozu a případných obdobích mezi předplatnými se nic neztratí,. Co jsem popisoval by byly extrémy.

A ano, zaplacený kód můžete využít kdykoliv.

Upozornění na konec předplatného systém hlásí uživateli na hlavní stránce (při vstupu do English Me). Jestli budeme posílat mail, ještě jsme se nerozhodli, uvidíme.

Moc děkuji za odpověď. Já mám angličtinu jako celoživotního koníčka, ke kterému se cyklicky vracím. Mívám ale v mezidobích různě dlouhé pauzy, i několik let, a nerada bych přišla o vše, co si v English Me vytvořím. Přimlouvala bych se tedy za kontakt mailem, než starý účet smažete.

Jinak EM je přesně to, co mi roky chybělo. Konečně budu mít “ke své” angličtině přístup odkudkoliv a kdykoliv! Věřím, že EM využiji mnohem víc, než Vaše předchozí programy, které také mám a jsou skvělé, ale nutnost instalace do PC byl pro mě problém – během dne se pohybuji na několika počítačích a přístup k rozpracované práci jsem tak měla jen na jednom z nich. Za English Me Vám tedy velikánský dík !! :-)

Pokud bychom nepoužívané účty mazali, určitě by to bylo s nějakým oznámením/varováním předem, třeba k něčemu takovému ale ani nedojde.

Zdravím, nejprve bych Vás chtěl za tento program velmi pochválit a poděkovat Vám,velmi dobrý počin! Chtěl bych se zeptat, zda-li máte v plánu rozšíření dalších možnností u zkoušení slovíček. Ocenil bych například možnost nechat se zkoušet z více okruhů najednou (určitá slovíčka mám spojená s konkrétním okruhem, jinak si na ně nevzpomínám…) a za druhé, u opakování slovíček mi přijde množství, které vybere náhodný los, velmi malé (20). Ocenil bych, kdyby si šlo nastavit, kolik slovíček bude zkoušení obsahovat. Děkuji

Jak je prosím řešena slovní zásoba? Je třeba rozdělena dle materiálu (učebnice) pochází? Abych mohl trénovat třeba jen ty slovíčka, která potřebuju na test a nemusel tam každý psát zvlášť. DĚKUJI

Dobrý den,

v English Me jsou již desítky hotových lekcí, spíše tématických. Na Help for English si ale můžete najít slovíčka k učebnicím a ty si do English Me importovat. Těch učebnic nemáme tolik, ono jich jsou na trhu desítky a není v našich silách z nich ručně vybírat slovíčka ke všem.

Nicméně v English Me si můžete vytvořit vlastní okruhy, které potřebujete VY. Z učebnice, z článku, ze cvičení apod. si vyberet ta slova, která se chcete naučit, ne ta, která vybral někdo jiný a která vy už třeba dávno znáte. A přidávání slovíček do vlastních lekcí je poměrně rychlá záležitost.

OK, děkuji za odpoveď. Jěšte otázka, kzerá se tu mozná už řešila … Jak se muzu prihlasit? Kdyz na helpFE jsem přes FB? Tudíš jsem nezadaval žádny email a o hesle taky nic nevím…

Myslím, že cena 790 ročně je dost nadsazená a pro mne nepřijatelná. i když si uvědomím kolik s tím měli autoři práce tak bych si představoval cenu tak někde okolo dvou až třech tisíc za doživotní licenci. ne abych zaplatil 2400 a po třech letech neměl nic.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 11 lety

Myslím, že cena 790 ročně je dost nadsazená a pro mne nepřijatelná. i když si uvědomím kolik s tím měli autoři práce tak bych si představoval cenu tak někde okolo dvou až třech tisíc za doživotní licenci. ne abych zaplatil 2400 a po třech letech neměl nic.

Děkujeme za zaslání názoru, rozumím Vašemu postoji a cena Vám může přijít vysoká. Přesto se domnívám, že je oprávněná, protože spojuje naše dva předchozí programy a přináší mnoho funkcí navíc.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 11 lety

Myslím, že cena 790 ročně je dost nadsazená a pro mne nepřijatelná. i když si uvědomím kolik s tím měli autoři práce tak bych si představoval cenu tak někde okolo dvou až třech tisíc za doživotní licenci. ne abych zaplatil 2400 a po třech letech neměl nic.

No, spíše tu jde o podstatu. Zákazník si nekupuje hotový produkt, ale službu, kterou mu po předplacené období budeme poskytovat. Co má člověk např. po třech letech předplaceného televizního kanálu, nebo po třech letech členství ve fitness klubu?

Jinak jsou také produkty, kde 2400 zaplatíte za jeden semestr online výuky. Pokud člověk chodí na soukromé hodiny, 2400 dá např. za 8 hodin výuky (bude-li si vybírat nějakého levnějšího učitele).

To, co ale je člověk ochoten dát za různé služby, a za které, to samozřejmě musí zvážit sám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

No, spíše tu jde o podstatu. Zákazník si nekupuje hotový produkt, ale službu, kterou mu po předplacené období budeme poskytovat. Co má člověk např. po třech letech předplaceného televizního kanálu, nebo po třech letech členství ve fitness klubu?

Jinak jsou také produkty, kde 2400 zaplatíte za jeden semestr online výuky. Pokud člověk chodí na soukromé hodiny, 2400 dá např. za 8 hodin výuky (bude-li si vybírat nějakého levnějšího učitele).

To, co ale je člověk ochoten dát za různé služby, a za které, to samozřejmě musí zvážit sám.

Dobrý den. Samozřejmě určit si svoji cenovou strategii je Vaše výsostné právo a rozhodující je Váš názor. Jen bych podotkl, že je trochu nefér, porovnávat s tutorem nebo s produkty z jiných oborů. Srovnávat by se mělo s jínými výukovými programy, ale nebudu tu dělat reklamu na konkurenční produkty. Potíž je v tom že pro vás to výukový program není, a v tom se asi neshodneme. Mějte se hezky a přesto hodně úspěchů a to i komerčních.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 11 lety

Dobrý den. Samozřejmě určit si svoji cenovou strategii je Vaše výsostné právo a rozhodující je Váš názor. Jen bych podotkl, že je trochu nefér, porovnávat s tutorem nebo s produkty z jiných oborů. Srovnávat by se mělo s jínými výukovými programy, ale nebudu tu dělat reklamu na konkurenční produkty. Potíž je v tom že pro vás to výukový program není, a v tom se asi neshodneme. Mějte se hezky a přesto hodně úspěchů a to i komerčních.

Nevím, co přesně myslíte tím, že nejsme výukový program a co myslíte tou konkurencí. Samozřejmě jsou levnější programy na procvičování slovní zásoby, ale tam:

  • je zkoušení jen jedním směrem (z č do aj)
  • je pochybná neautorizovaná databáze slovíček – je tam vše možné i nemožné
  • výslovnost je buď těžena z nějaké free externí databáze a nebo používá funkci umělého hlasu text to speech
  • u slov nejsou definice ani příklady ani přepisy výslovnosti

Takový seženete za pár set na rok. (Podobné a propracovanější zkoušení máme v rámci Help for English dokonce zdarma)

Když si ale přečtete popis English Me, věřím, že je vidět obrovský rozdíl.

Cena je 66 kč za měsíc (při ročním předplatném) a pro studenty dokonce jen necelých 16 Kč za měsíc. Pokud někomu učení s English Me vyhovuje, věřím, že tato částka nepředstavuje žádnou překážku.

Prosím vás nebudete poskytovať aj niekolko dňovú trial verziu zdarma?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.